Selice - Čakajovce 2:2 (0:1) góly: V.Greguš, M.Búcora
žlté karty: V.Greguš, P.Boudarigui, S.Nemček      Rozhodca: Macho
                                                                            Diváci: 100

Zostava: P.Mako.st - P.Boudarigui, V.Klačman, J.Berec, S.Nemček (68.J.Jančík) - J.Fukas, V.Greguš, J.Gajan (57.M.Greguš), P.Mako.ml - M.Búcora (77.A.Barta), P.Botka

V desiatom kole sme vycestovali do Selíc, ktoré sú na druhom mieste tabuľky a doma hrajú nátlakový futbal.Domácich sme prekvapili rýchlym gólom už v 3.minúte, keď po centri J.Fukasa z pravej strany sa presadil z hranice malého vápna hlavou V.Greguš a bolo 0:1.Domácich to zaskočilo a zostali nervózny.Snažili sa čo najskôr vyrovnať a vrátiť sa do zápasu, ale odolávali sme.Dobré príležitosti si tam vypracoval M.Búcora, ale jeho strely buď tesne minuli bránu, alebo zachránil domáci brankár.Potom vyslal zhruba 30 m štipľavú strelu V.Klačman, ale lopta sa odrazila od žrde von.Domáci tam mali viacero rohov,ale do prestávky sme si ustrážili jednogólové vedenie.Po prestávke domáci chceli na nás vybehnúť a streliť gól, ale dokázali sme dlho odolávať ba naopak sme im strelili druhý gól, keď sa presadil strelou vedľa brankára M.Búcora a bolo 0:2.Domáci potom vrhli všetky sily do útoku a my sme boli čoraz pod väčším tlakom.Necelých 20 minút pred koncom domáci zahrávali priamy kop z hranice 20 m a po tečovanej strele lopta skončila v bráne 1:2.Domáci ožili a vytvárali si šance najskôr zahodili dve čisté,ale nakoniec sa im podarilo vyrovnať 10 minút pred koncom keď sme nechali domáceho hráča odcentrovať na zadnú tyč a tam najvyššie vyskočil domáci hráč, ktorý hlavou prekonal gólmana Maka a vyrovanal na konečných 2:2.Výborný výkon v zápase podal hlavný rozhodca Macho