Čakajovce - Nové Sady 4:1 (3:0) góly: P.Botka 3, M.Búcora
žlté karty: S.Nemček, P.Mako.ml                       Rozhodca: Tábi
červené karty: S.Nemček                                            Diváci: 200

Zostava: P.Mako.st (78.M.Vajzer) - P.Boudarigui, V.Klačman, V.Greguš (65.M.Greguš), S.Nemček - J.Fukas, J.Gajan, M.Ivančík (73.R.Greguš), P.Mako.ml - M.Búcora, P.Botka

V poslednom našom domácom zápase v jesennej časti sme hostili v derby zápase Nové Sady.Od začiatku zápasu pred peknou kulisou sa hral rýchly futbal, prvých pätnásť minút sme hrali zakríknuto a hostia to takmer využili.Vytvorili si tam šance aj rohové kopy, ale ustáli sme to.Potom sme začali hrať aj my, hralo sa hore dole a začali sme si vytvárať šance aj my.Vedenia sme sa ujali my , keď sa presadil P.Botka a bolo 1:0.Onedlho bolo už skóre dvojgólové, keď sa presadil strelou opäť P.Botka 2:0.Hostia stále hrýzli a mali tam šance, najskôr gólman Mako vychatal hlavičku Kadju z 5 m a onedlho vyrazil aj priamy kop Kopčana z 20 m.Potom nám rozhodca neuznal gól, ktorý strelil M.Ivančík.Ale do šatní sme išli predsa s trojgólovým vedením keď sa v poslednej minúte presadil strelou z hranice šestnástky M.Búcora 3:0.Po prestávke sa hral stále futbal hore dole, hostia sa snažili streliť kontaktný gól, ale obrana na čele s gólmanom Makom odolávali.Štvrtý gól strelil P.Botka a završil hattrik v zápase.Potom to trošku iskrilo v niektorých momentoch zbytočne sme niekedy darovali súperovi štandartné situácie a štvrťhodinu pred koncom po faule v šestnástke súper rozohrával pokutový kop, ktorý ale gólman Mako vystihol, ale na dorážku už nemal nárok a hostia znížili na 4:1.Potom brankára Maka vystriedal náhradný brankár M.Vajzer, ktorý si udral čisté konto do konca zápasu, ale náskok sme mohli ešte zvýšiť mali sme veľké šance, ale už sme ich nedokázali využiť a tak sme vyhrali rozdielom triedy 4:1.A to sme dohrávali bez vylúčeného S.Nemčeka, ktorý desať minút pred koncom zatiahol ručnú brzdu a po druhej žltej karte sa musel porúčať pod sprchy.
V nedeľu 15.4.2018 odohráme Majstrovský zápas doma s Lukáčovcami o 15.30h, zraz hráčov o 14.30h