Vyčapy - Opatovce - Čakajovce 1:1 (1:1) gól: P.Botka
žlté karty: V.Greguš, T.Greguš             Rozhodca: Andrášik
                                                                     Diváci: 500

Zostava: P.Mako st.- P.Boudariqui, V.Klačman, J.Berec (78.J.Jančík), T.Greguš - J.Fukas, J.Gajan, V.Greguš (69.R.Greguš), P.Mako ml. - P.Botka, M.Ivančík (88.F.Bojda)

V poslednom jesennom kole sme cestovali k lídrovi súťaže do Výčap Opatoviec. Hral sa hodový a veľmi kvalitný zápas pri skvelej kulise. Od začiatku zápasu sa hral rýchly futbal z oboch strán. Prvé šance sme si vytvorili my, najskôr zahodil svoju príležitosť V.Greguš, keď z uhla pálil do brankára. Onedlho ten istý hráč mal ešte väčšiu tutovku, keď ho do nájazdu vyslal presnou prihrávkou P. Mako ml. ale tentokrát prestrelil bránu. Potom sa osmelili aj domáci a vytvorili si pár šancí najväčšiu zneškodnil brankár Mako, keď vyrazil strelu a dorážku domáci hráč prestrelil. Ujali sme sa vedenia ako prvý my, keď sa presadil po peknej akcii strelou P.Botka a bolo 0:1. Potom domáci v šestnástke faulovali V.Greguša, ale rozhodca nezapískal. Domácim sa podarilo vyrovnať na 1:1, keď sa lopta odrazila na nohu domáceho útočníka, ktorý sám zoči voči gólmanovi Makovi nezaváhal. Do šatní sa išlo za remízového stavu. Po prestávke pokračoval zápas v rýchlom tempe. V niektorých momentoch sme boli lepším mužstvom, vytvorili sme si viacej šancí ako domáci ale nedokázali sme ich premeniť. Po čistom faule v pokutovom území na J. Gajana nám rozhodca nezapískal jasnú penaltu. Domáci sa snažili streliť víťazný gól ale nedokázali si vytvoriť vážnejšiu šancu, nakopávali len dlhé lopty na Martonku, ktorého sme dokázali ustrážiť. Domácim sme mohli uštedriť klinec  do rakvy, keď v poslednej minúte nadstaveného času išiel sám na brankára P.Botka, ktorého prehodil ale strela nemala takú razanciu a domáci hráč stihol loptu vykopnúť spred bránkovej čiary. A tak sa zápas skončil remízou 1:1.
V nedeľu 15.4.2018 odohráme Majstrovský zápas doma s Lukáčovcami o 15.30h, zraz hráčov o 14.30h