Fk Žihárec - Ofk Čakajovce 1:1  (1:0) gól: M.Ivančík
červené karty: P.Mako.ml            Rozhodca: Bernát

Diváci: 100

Zostava: P.Mako.st - S.Nemček (46.J.Jančík), V.Klačman, M.Kolha, B.Stracinski, P.Boudarigui - V.Greguš (79.M.Greguš), R.Greguš, P.Mako.ml - M.Ivančík (85.M.Balog), P.Botka

Vycestovali sme na horúcu pôdu do Žihárca.Od začiatku zápasu sme sa snažili hrať kombinačný futbal. V prvej polhodine zápasu sme mali viacero dobrých štandartiek, ale nedokázali sme streliť gól.Domáci mali tiež nejaké strely ale odolávali sme.Domáci sa ujali vedenia až po polhodine hry keď prvú strelu gólman dokázal vyraziť ale na dorážku už nemal.Do šatní sme išli s jednogólovým mankom.Po prestávke sme mohli hneď v prvej minúte inkasovať, ale gólman Mako vyškriabal streu do vinkla na roh.Hneď z protiútoku mohol vyrovnať P.Botka, ktorý išiel sám na brankára, ale trafil ho do nohy.Mali sme loptu viac na svojich kopačkách a odmenou bol vyrovnávajúci gól M.Ivančíka z priameho kopu na 1:1.Štvrť hodinu pred koncom bol zbytočne vylúčený P.Mako.ml za nešportové správanie, ale napriek tomu sme mohli aj vyhrať keď ďalší nájazd nepremenil P.Botka.Domáci tam mali nebezpečné situácie a strely, ale gólman Mako na čele s obranou vzdorovali a odolali.Pár minút pred koncom mohol rozhodnúť striedajúci M.Balog, ale neuspel a keď v posledných sekundách domáci brankár vyrazil aj strelu V.Klačmanovi sa zápas skončil nerozhodne 1:1.