TJ Rumanová - Ofk Čakajovce 2:0 (1:0)
červené karty: P.Mako.ml              Rozhodca: Kompas

Diváci: 150

Zostava: P.Mako.st - S.Nemček, M.Kolha, B.Stracinski, F.Bojda - P.Mako.ml, V.Greguš (67.J.Ivančík), M.Greguš, J.Fukas (72.P.Kolár) - M.Ivančík, R.Greguš (57.P.Botka)

Zápas sa hral na tvrdom teréne, začiatok sme mali o niečo lepší my, prvú šancu sme si vypracovali hneď na začiatku po dobrej kombinácii išiel z uhla na bránu V.Greguš, ale brankár vytesnil loptu na roh.Domáci nakopávali dlhé lopty na svojich utočníkov.Neskôr sa hra trochu vyrovnala, prvý gól sme dostali, keď sme mali jasne zahrávať autové vhadzovanie, ale rozhodcovia darovali loptu domácim, ktorí rozohrali a po centri do šestnástky sme nedobre bránili hosťujúceho hráča, ktorý sa presadil a sám zoči-voči gólmanovi Makovi nezaváhal a bolo 1:0.Mali sme tam nejaké strely, ale nepadlo nám tam nič.Domáci pred prestávkou mohli zvýšiť vedenie, po strele z hranice šestnástky domáceho hráča, brankár Mako strelu vyrazil a následná dorážka skončila na brvne našej brány.Do šatní sme išli s jednogólovým mankom.Po prestávke sme hrali lepší futbal ako domáci, mali sme viacej šancí, najskôr netrafil bránu V.Greguš a onedlho vyrazil brankár krížnu strelu aj P.Makovi.ml.V útoku potom R.Greguša vystriedal P.Botka, ktorý mohol aj vyrovanať keď po presnom centri M.Ivančíka do malého vápna mieril hlavou tesne nad bránu.Platilo pravidlo nedáš dostaneš a 6 minút pred koncom v strede ihriska bol faul na nášho hráča, rozhodca nechal pokračovať a lopta sa šťastne dostala k domácemu hráčovi ktorý bol osamotený v šestnástke a sám v nájazde prekonal gólmana Maka 2:0.V závere sa zbytočne iskrilo na ihrisku a po vzájomnom napanutí boli vylúčený P.Mako.ml aj domáci hráč.