Ofk Čakajovce - Fc Výčapy-Opatovce 4:5 (1:3) góly: M.Ivančík 2, V.Greguš, V.Klačman (11m)

Rozhodca: Kozolka

Diváci: 300

Zostava: P.Mako.st - F.Bojda, V.Klačman, M.Kolha, S.Nemček - P.Kolár (25.J.Berec), M.Greguš, V.Greguš, J.Fukas - M.Ivančík, R.Greguš (46.J.Ivančík)

V poslednom kole sezóny sme privítali istého víťaza súťaže a postupujúceho Výčapy - Opatovce.Hral sa vynikajúci zápas.Úvod zápasu sme mali  trochu prispatý, čo súper dokonale využil.Prakticky z prvej šance sa súper ujal vedenia, keď sa hosťujúci hráč predral do šestnástky a krížnou strelou k žrdi otváral skóre 0:1.Potom sme sa oťukali aj my a hrali kombinačný futbal ako aj súper.Ale do dvojgólového vedenia išli opäť hostia keď sa presadil strelou od žrde hosťujúci Martonka.Aby toho nebolo málo súper dal aj tretí gól, s veľkým šťastím, hráč hostí chcel centovať a lopta mu tak skočila že ju kopol do výšky a vietor ju stiahol, že dopadla od spojnice do siete a bolo 0:3.Nám nezostávalo nič iné len zabojovať a streliť čím skôr kontaktný gól.To sa nám podarilo pred prestávkou Keď po centri J.Bereca sa presadil strelou z tesnej blízkosti M.Ivančík a znížil na 1:3.Po prestávke sme nabehli na súpera hneď od začiatku a po pár minútach a chybe hosťujúceho hráča, išiel sám na brankára hostí V.Greguš, ktorý znížil už na rozdiel jedného gólu 2:3.Hostia, ale hrali naďalej kombinačný rýchly futbal vytvárali si aj šance a dokonca po nastrelenej ruke zahrávali pokutový kop, ktorý, ale gólman Mako vyrazil a šanca stále žila.Odmenou nám bol nadherný vyrovnávajúci gól na 3:3 M.Ivančíka, ktorý trafil z priameho kopu loptu tesne nad múr k žrdi.Začínalo sa prakticky odznova.Necelú štvrťhodinu pred koncom sme sa dokonca ujali vedenia a otočili výsledok keď po faule v šestnástke hosťujúceho brankára na V.Greguša premenil s prehľadom pokutový kop V.Klačman a vyhrávali sme 4:3.Hostia sa, ale nevzdávali a hneď o minútu vyrovnali, keď sme dovolili preniknúť súperovmu hráčovi poľahky do malého vápna odkiaľ prekonal gólmana Maka a bolo opäť vyrovnané 4:4.Už sa zdalo že zápas sa skonči zaslúženou deľbou bodov, keď sa dve minúty pred koncom hostia opäť presadili strelou z hranice šestnástky a opät vyhrávali 4:5.Vyrovnanie na kopačke mal v posledných sekundách J.Berec, ale z pár krokov netrafil bránu a tak sa v divokom ale kvalitnom zápase tešili hostia.