Šk Magnus Lukáčovce - Ofk Čakajovce 1:1 (1:1) gól: M.Greguš
žlté karty: P.Mako, R.Greguš                 Rozhodca: Fábry

Diváci: 150

Zostava: P.Mako - S.Nemček, M.Kolha (74.J.Ivančík), B.Stracinski, P.Boudarigui - M.Greguš, J.Gajan, V.Klačman, J.Fukas - R.Greguš (86.M.Vajzer), F.Bojda

V predposlednom jesennom kole sme vycestovali do Lukáčoviec, kde sa hral hodový zápas.Hral sa dosť tvrdý zápas na blatistom a zmenšenom ihrisku.Úvod nám vcelku vyšiel a po piatich minútach sme sa ujali vedenia keď sa presadil z priameho kopu tvrdou strelou M.Greguš 0:1.Z vedenia sme netešili dlho po troch minútach a faule gólmana Maka v pokutovom území domáci vyrovnali z pokutového kopu na 1:1.Potom sa hral futbal s nakopávanými loptami z oboch strán do šestnástok kde to lietalo, ale gól nepadol ani na jednej ani na druhej strane.Dobrú strelu vyslal ešte M.Greguš, ale domáci brankár ju vyrazil na roh.Do prestávky sa nič vážnejšie nestalo a stav zostal nerozhodný.Po prestávke sa obraz hry veľmi nezmenil domáci nakopávali dlhé lopty za obranu a aj my sa snažili hrať na brejky, ale na blatistom teréne viazla kombinačná hra.Potom sa zranil stopér M.Kolha, ktorý musel byť striedaný.Čím sa blížil koniec zápasu domáci sa tlačili pred našu bránu, ale dokázali sme to ustáť a keď ani nám nevyšli šance ku koncu sa zápas sa skončil remízou 1:1.