Tj Rišňovce - Ofk Čakajovce 1:0 (1:0)
žlté karty: T.Talian                   Rozhodca: Pacher

Diváci: 80

Zostava: P.Mako - S.Nemček, M.Kolha, B.Stracinski (22.V.Kocian), P.Boudarigui - J.Fukas (79.F.Bojda), V.Klačman, T.Talian, D.Pásztor - M.Dvorský (72.M.Beljička), L.Krasňanský

Po dlhej zimnej prestávke sa opäť začalo hrať o jarné body.Cestovali sme na horúcu pôdu do Rišňoviec, s ktorými nezvykne padať veľa gólov v zápase, čoho výsledkom je aj dnešný zápas.V Prvom poľčase sme mali výhodu vetra my, ale domáci zase hrali dolu na svoju bránu.Zo začiatku to bol taký oťukávací zápas, ale potom sa domáci viac osmelili a vytvorili si aj šance.Po prečíslení sa dostal za našu obranu domáci strelec Nasko, ktorý išiel sám na gólmana Maka, ale ten ho vychytal.Po vyše 20 minátach sa nám zranil B.Stracinski, ktorý musel byť striedaný V.Kocianom.Domáci mali viac krát po sebe štandartné situácie a jedna im vyšla po polhodine hry sa pekne trafil z 18 m po priamom kope domáci Machač a bolo 1:0.My sme nejakou vážnejšou šancou domácu bránu neohrozili až na strelu z uhla po úniku D.Pásztora.Polčas sa skončil tesným výsledkom.Po prestávke sme začali lepšie hrať, ale v niektorých mometoch sme si nedokázali viackrát prihrať a podržať loptu.Domáci sa viac stiahli a hrali na brejky.Snažili sme sa s výsledkom niečo urobiť, ale do 85 minúty sme poriadne ani nevystrelili na bránu.Pri konci sme mohli vyrovnať najskôr mal šancu S.Nemček a v posledných minútach zápasu po centri hlavičkoval L.Krasňanský, ale nedokázal prehodiť brankára, ktorý vyrazil loptu pred seba, kde ju vrátil pred bránu M.Beljička, ktorý bol pri lopte skôr ako brankár a loptu dorazil do brány L.Krasňanský, ale rozhodca odpískal ževraj faul na brankára a obral nás o gól.Zápas tak skončil najtesnejším víťazstvom domácich 1:0.