Tj Slovan Kynek - Ofk Čakajovce 0:5 (0:2) góly: L.Krasňanský 3, V.Klačman, J.Fukas
                                                                                 Rozhodca: Novák

Diváci: 60

Zostava: P.Mako - M.Mako.ml (65.P.Štefanco), M.Kolha, J.Gajan, S.Nemček - T.Talian (54.R.Greguš), V.Klačman, V.Greguš, J.Fukas - L.Krasňanský, V.Kocian (80.M.Greguš)

V 16 kole sme cestovali na Kynek, ktorý sa pohybuje v spodnej časti tabuľky.Od začiatku zápasu sa hralo väčšinou na domácej polovici ihriska.Vytvárali sme si nespočetné množstvo šancí, ale nedokázali sme sa strelecky presadiť.Obrovské šance zahodil L.Krasňanský a po strelách V.Klačmana zvonilo brvno a neskôr aj ľavá žrď domácej brány.Góly, ale predsa prišli po dlhom pase V.Klačmana za obranu sa presadil v nájazde na brankára L.Krasňanský a vyhrávali sme 0:1.Onedlho sme vyhrávali už dvojgólovým rozdielom keď po priamom kope V.Klačmana, ktorý poslal loptu na zadnú tyč hlavičkoval do prázdnej brány svojim druhým gólom L.Krasňanský 0:2.Ďaľšiu tutovku sme mali keď po lavej strane ušiel V.Kocian, ktorý našiel pred bránou L.Krasňanského, ale ten netrafil bránu.Domáci hrozili ojedinele po brejkoch a po jednom z nich a faule v pokutovom území domáci mali možnosť znížiť z penalty, ale gólman Mako ju zneškodnil.Po prestávke sme pokračovali v dobíjaní domácej brány a po dvoch minútach hry sme strelili tretí gól po strele V.Klačmana spoza šestnástky 0:3.Potom striedal žoliík z lavičky R.Greguš.Štvrtý gól strelil pekným volejom spoza šestnástky J.Fukas 0:4.Domáci mali len nejaké náznaky šancí ale vážnejšie neohrozili našu bránu.Piaty gól a zároveň tretí hattrickový strelil L.Krasňanský 0:5.Potom sme spálili aj nemožné dokonca do prázdnej brány nedal z pár krokov R.Greguš.Výsledok sa už nezmenil aj keď to mohlo skončiť v pohode dvojciferným výsledkom.