Ofk Čakajovce - Tj Rumanová 2:0 (0:0) góly: L.Krasňanský, J.Gajan
žlté karty:  J.Gajan                                    Rozhodca: Fábry

Diváci: 120

Zostava: P.Mako - S.Nemček, M.Kolha, J.Gajan, P.Boudarigui - J.Fukas (56.V.Klačman), T.Talian, V.Greguš, V.Kocian (85.M.Greguš) - L.Krasňanský, O.Babari (46.R.Greguš)

Na domácej pôde sme privítali v boji o štvrté miesto Rumanovú.Hral sa dosť tvrdý zápas z oboch strán, v prvom poľčase sme mali výhodu vetra my,ale nepomohálo nám to.Súper bol v prvom poľčase o niečo lepší snažil sa hrať kombinačne a my sme niekedy zbytočne faulovali.Šance na gól sme mali prvý my po peknom centri do šestnástky od M.Kolhu na zadnú tyč netrafil loptu V.Greguš.Hostia mali v poslednej minúte prvého poľčasu tiž veľkú šancu, hosťujúci útočník sa predral ľahko po ľavej strane a z uhla išiel na našu bránu kde prihrával pred bránu, ale gólman Mako mu úmysel vystihol.Do šatní s išlo z nerozhodného stavu 0:0.Po prestávke nastúpil do útoku R.Greguš, ltorý vystriedal O.Babariho.Úvod druhého poľčasu nám vyšiel excelentne po pase za obranu sa presadil krížnou strelou L.Krasňanský a viedli sme 1:0.Potom prišiel do hry aj V.Klačman trošku podržať a ukludniť hru.Hostia stále hrozili a pokúšali sa vyrovnať mali tam aj nejaké pološance a strely, ale ustáli sme ich tlak.Poisťovací druhý gól prišiel trochu náhodne dvadsať minút pred koncom sa takmer z polovice ihriska presadil dlhou nakopnutou loptou na bránu J.Gajan, keď lopta skočila a prepadla brankrárovi do brány 2:0.Do konca zápasu sa už nič neudialo a postrážili sme si dvojgólové víťazstvo.