Ofk Žihárec - Ofk Čakajovce 3:1 (1:1) gól: L.Krasňanský
žlté karty: J.Gajan, S.Nemček                 Rozhodca: Hybský

Diváci: 80

Zostava: P.Mako - S.Nemček, M.Kolha, J.Gajan (74.M.Greguš), P.Boudarigui - J.Fukas, V.Klačman, V.Greguš, T.Talian (70.O.Babari) - L.Krasňanský, M.Dvorský (84.F.Bojda)

Zápas hral na tvrdom a hrboľatom trávniku, čo nám nevyhovovalo.Začali sme hneď po rozohratí v stredovom kruhu dlhým nákopom dopredu a po pár sekundách po faule sme zahrávali priamy kop, strela V.Klačmana len tesne minula ľavú zrď domácej brány.Domáci hrozili po rýchlych brejkoch a hlavne po štandartkách, po jednej z nich trafili do brvna.Vedenia sme sa ujali my, keď sa po pravej strane preštrikoval M.Dvorský a centrom našiel L.Krasňanského, ktorý z prsiami dal gól 0:1.Onedlho mohol L.Krasňanský zvýšiť vedenie dostal dobrú prihrávku do uličky a ocitol sa sám pred brankárom, ale nedal.Domáci stihli do prestávky vyrovnať, po zlom bránení prešiel domáci hráč stredom obrany a sám zoči-voči gólmanovi Makovi nezaváhal a vyrovnal na 1:1.Obrovskú šancu na gól ešte V.Greguš, ktorý hlavou netrafil bránu.Po prestávke sme začali tiež veľkou šancou a opäť v nej bol V.Greguš ocitol sa sám za obranou ale centrovanú loptu dobre netrafil.Domáci potom si vytvárali väčší tlak a zatlačili nás a po faule v šestnástke zahrávali pokutový kop, ktorý premenili a vyhrávali 2:1.Čím sa blížil koniec zápasu sme sa snažili vyrovnať, ale nedostali sme do nejakého tlaku a domáci si to ustrážili a v poslednej minúte strelili po nedôslednom bránení tretí gól 3:1.