Ofk Čakajovce - Tj Svätoplukovo 2:3 (2:1) góly: V.Greguš, D.Pásztor
žlté karty: J.Gajan                              Rozhodca: Tuška

Diváci: 100

Zostava: P.Mako - P.Boudarigui, M.Kolha, B.Stracinski, S.Nemček - J.Fukas, V.Greguš, V.Klačman, T.Talian - D.Pásztor (52.R.Greguš), J.Gajan (58.L.Krasňanský)

Na domácom trávniku sme hostili mužstvo z čela tabuľky Svätoplukovo.Na kvalitnom trávniku sa hral v prvom poľčase dobrý zápas.Hralo sa hore dole vedenia sme sa mohli ujať my, po krížnej strele spoza šestnástky V.Greguša, ale hosťujúci gólman ju vyškriabal na rohový kop.Onedlho po peknej akcii a spätnej prihrávke J.Gajan mal gól na kopačke opäť V.Greguš, ale netrafil dobre loptu.Hostia hrozili v útoku najmä najlepším strelcom v súťaži S.Mokrášom.Po polhodine hry sme sa predsa dočkali a do tretice to už V.Gregušovi vyšlo po peknejs trele pod brvno sme sa ujali vedenia 1:0.Potom sme súpera zatlačili a o par minút sme sa presadili aj druhý-krát keď sa v nájazde presadil D.Pásztor 2:0.Ten istý hráč mohol hostí zlomiť do šatne dostal krásnu prihrávku za obranu a išiel sám na brankára, ale tento-krát ho trafil.Platilo pravidlo nedáš-dostaneš v poslednej minúte prvého poľčase sme neubránili S.Mokráša, ktorý sa po našej pravej strane presadil a centrom na zadnú tyč našiel svojho spoluhráča, ktorý nikým nekrytý nemal problém skórovať a znížil na rozdiel gólu 2:1.Po prestávke začali hostia hrať nátlakovo a snažili sa vyrovnať.Po pár minútach sme prestriedali do útoku naskočili R.Greguš a onedlho aj L.Krasňanský.Hosťom sa podarilo vyrovnať po desiatich minútach z hry po zlom bránení hostia dávali do prázdnej brány na 2:2.Potom to bol otvorený futbal, gól mohol dať L.Krasňanský obišiel aj brankára, ale z uhla netrafil prázdnu bránu.Dobrú šancu mal aj V.Klačman, ale jeho strela mierila vysoko nad bránu.Časom sme oť odišli kondične a hostia to dokonale využili, kde sa presadzoval najm S.Mokráš. Dvanásť minút pred koncom po vysunutí Mokráša sme predsa inkasovali, keď Mokráš v najázde na gólmana Maka nezaváhal 2:3.Pokúšali sme sa vyrovnať, ale už sme nemali toľko síl vytvoriť si nejaký tlak a hostia si ustrážili jednogólové víťazstvo.