Ofk Čakajovce - Fk Mojmírovce 4:0 (1:0) góly: M.Dvorský 2, L.Krasňanský, V.Greguš
žlté karty: M.Mako.ml, J.Gajan                      Rozhodca: Sutto

Diváci: 100

Zostava: M.Vajzer - M.Mako.ml (54.R.Greguš), M.Kolha, B.Stracinski, S.Nemček - T.Talian (74.M.Greguš), V.Klačman, J.Gajan, V.Greguš - L.Krasňanský, M.Dvorský

V 23 kole sme privítali na svojom štadióne Mojmírovce.Začiatok bol z oboch strán vyrovnaný a opatrný.Vedenia sme sa ujali po dvadsiatich minútach hry keď sa presadilL.Krasňanský, ktorý dostal loptu do behu a zasekol aj brankára a strelil  vedúci gól na 1:0.Hostia sa nevzdávali a väčšinou strielali na našu bránu z väčších vzdialeností pri jednej tečovanej strele sme mali aj šťastie lopta skončila na brvne.Vedenie mohol zvýšiť do prestávky T.Talian, ktorý  dostal ideálnu loptu za obranu a z uhla išiel na brankára, ale trafil do žrde.Po prestávke sme vybehli na súpera v útoku to tam rozjazdil dobre hrajúci M.Dvorský, ktorý sa presadil po desiatich minútach v druhom poľčase, keď vystrelil spoza hráča špicákom k žrdi 2:0.Hostia hrali smerom dopredu a niekedy mali otvorenú obranu čo využil onedlho opäť  M.Dvorský, ktorý premenil samostatný nájazd na brankára a zvyšoval vedenie na 3:0.Potom mohol zvýšiť náš náskok V.Greguš, ktorý dostal presný center na hlavu, ale hosťujúci hráč vyhlavičkoval loptu z bránkovej čiary.Hattrick mohol završiť M.Dvorský, ktorý opäť ušiel obrane obišiel aj brankára ,ale v poslednej chvíli mu obranca tečoval loptu na roh.Hostia tam mali nejaké pološance, ale M.Vajzer na čele s obranou to už ustali.A štyri minúty pred koncom sa presadil aj V.Greguš a završil tak naše zaslúžené víťazstvo v pomere 4:0.