Tj Nové Sady - Ofk Čakajovce 2:2 (2:0) góly: V.Greguš 2
žlté karty: J.Gajan, M.Greguš                      Rozhodca: P.Kollárik

Diváci: 200

Zostava: P.Mako - M.Mako.ml (72.P.Štefanco), M.Kolha, B.Stracinski, J.Fukas - T.Talian, M.Greguš, V.Greguš, J.Gajan (83.V.Klačman) - L.Krasňanský, M.Dvorský (54.R.Greguš)

V poslednom zápase v tejto sezóne sme vycestovali do susedných Nových Sadov.Pred zápasom sme si všetci uctili bývalého domáceho hráča minútou ticha.Začiatok zápasu sme dobre nezachytili a domáci sa dostali do tlaku.Po troch minútach mali domáci šancu na gól ale Kadja prehlavičkoval našu bránu.My sme sa nevedeli dostať do tempa a zle sme bránili.V ôsmej minúte sa domáci po rohovom kope ujali vedenia keď sám nekrytý Kadja na zadnej tyči hlavou strelil úvodný gól zápasu 1:0.Potom sme začali hrať aj my snažili sme sa hrať kombinačne a niečo vymyslieť.Vyrovnať mohol J.Gajan keď po chybnej rozohrávke domácich v obrane chcel prelobovať brankára, ale mieril nad bránu.Postupne sa hra vyrovnala a po peknej akcii a narážačke V.Greguša s L.Krasňanským mohol druhý menovaný vyrovnať, ale jeho strelu domáci brankár vytlačil na roh.Necelých šesť minút pred koncom prvého poľčasu sme inkasovali po druhýkrát 2:0.Po prestávke sme nemali čo stratiť a začali sme od začiatku hrať kombinačný futbal so snahou vyrovnať.Domáci mohli zvýšiť vedenie po priamom kope z hranice šestnástky, ale gólman Mako loptu vyrazil.Potom domácim akoby odchádzali sily a my sme sa viac tlačili pred domácu bránu a odmenou nám bol kontaktný gól, po centri J. Gajana z ľavej strany na zadnú tyč doklepával loptu do prázdnej brány V.Greguš 2:1.Domáci sa stiahli a my sme sa usadili na ich polovici a snažili sa vyrovnať.Pätnásť minút pred koncom sme zahrávali z 25 m štandartnú situáciu, loptu si postavil V.Greguš a jeho prudká strela prešla cez múr a skončila v sieti 2:2.Dokonca zápasu sa u nič také neudialo a zápas sa skončil nerozhodným výsledkom.