Ofk Čakajovce - Fk Žihárec 4:1 (0:1) góly: L.Krasňanský 3, M.Ivančík
žlté karty: J.Gajan, M.Kolha        Rozhodca: Németh

Diváci: 200

Zostava: P.Mako - S.Nemček, M.Kolha, V.Klačman, P.Boudarigui - M.Greguš, J.Gajan, V.Kocian (88.P.Kolár), F.Bojda (87. J.Ivančík) - L.Krasňanský, R.Greguš (59.M.Ivančík)

V piatom kole sme hostili na domácej pôde súpera zo Žihárca.Prvý poľčas nebol z našej strany dobrý.V úvode zápasu sme mali šance na strelenie gólu, ale nepremenili sme ich.Postupne súper mal viac z hry hlavne v strede ihriska a jeho hráči boli rýchlejší na lopte.Hostia sa ujali vedenia po necelej polhodine, keď sa presadili z priameho kopu peknou strelou ponad múr 0:1.Do prestávke už gól nepadol ani na jednej ani na druhej strane.Po dohovore v šatni cez prestávku sme vybehli na ihrisko otočiť nepriaznivý výsledok.Nabehli sme na súpera od začiatku a chceli streliť čo najskôr gól.Súper mohol po protiútoku zvýšiť vedenie, ale brankár Mako podržal mužstvo.Vytúžený vyrovnávajúci gól prišiel po hodine hry keď sa presadil krásnou strelou k žrdi L.Krasňanský 1:1.Naďalej sme búšili do súpera a bola otázka kedy padne ďaľší gól.Ten prišiel v 73. minúte a opäť sa presadil L. Krasňanský 2:1.Hosťom sa potom zranili postupne dvaja hráči a tak museli striedať.Tretí gól strelil striedajúci M.Ivančík z priameho kopu keď obstrelil múr 3:1.Hostia sa už na nič nezmohli a ešte sme pridali štvrtý gól keď na 4:1 zvýšil svojím tretím gólom v zápase L.Krasňanský a završil svoj hattrick.Hostia aj napriek prehre o tri góly zanechali dobrý dojem.Víťazstvo je venované mladomanželom Makovým.