Šk Magnus Lukáčovce - Ofk Čakajovce 6:2 (1:1) góly: V.Greguš, M.Levčík (11m)
žlté karty: S.Nemček, V.Greguš                              Rozhodca: Macho

Diváci: 100

Zostava: P.Mako - S.Nemček, M.Kolha (74.M.Vajzer), J.Kocian, F.Bojda - T.Talian, J.Gajan (44.M.Greguš),  P.Mako.ml, V.Greguš - V.Kocian, M.Levčík

V predposlednom jesennom kole sme vycestovali do Lukáčoviec.Zápas sa hral na veľmi blatistom a rozbitom teréne, kde viazla kombinácia.V prvom poľčase sa hral ako tak vyrovnaný futbal aj keď domáci mali o niečo viac šancí.Po desiatich minútach hry sa domáci ujali vedenia, keď sa domáci hráč parádne trafil z hranice šestnástky do ľavého vinkla našej brány 1:0.Súper tam mal možnosti na zvýšenie náskoku, ale neuspel.Vyrovnať mohol z piatich metrov po centri hlavou M.Levčík, lae mieril presne brankárovi do rúk.Tesne pred prestávjou sa zranil J.Gajan, ktorého striedal M.Greguš, ktorý v poslednej minúte prvého poľčasu nacentroval loptu do šestnástky, kde si nabehol V.Greguš a hlavou vyrovnal na 1:1.Po prestávke ako by sme to neboli ani my súper sa do nás zahryzol od začiatku prvé šance ešte gólman Mako chytil, ale po piatich minútach druhého poľčasu sme inkasovali po tečovanej strele 2:1.Onedlho súper po chybej rozohrávke strelil aj tretí gól 3:1.My sme zostali ako obarený a nevedeli sme si poriadne nahrať a veľmi zle sme bránili čoho následkom bol po rohovom kope domácich štvrtý gól v našej sieti 4:1.O chvíľu to už bolo 5:1 po strele domáeho hráča.Nám sa podario po ruke dokáceho hráča v pokutovom uzemí znížiť z penalty, ktorú premenil M.Levčík 5:2.Potom sme mohli streliť dva góly ale svoje nájazdy nepremenili najskôr T.Talian a onedlho aj P.Mako.ml.Domáci ešte prikrášlili výsledok aj šiestym gólom a završili svoje vysoké víťazstvo.