Tj Rišňovce - Ofk Čakajovce 1:2 (0:1) góly: V.Greguš, L.Garaj
žlté karty: B.Mako, V.Kocian                    Rozhodca: Fábry

Diváci: 100

Zostava: P.Mako - B.Mako, M.Kolha, A.Majerčík, S.Nemček - T.Talian (90.P.Štefanco), V.Greguš, V.Klačman, V.Kocian - M.Greguš (83.J.Kocian), L.Garaj (80.M.Beljička)

V prvom jarnom kole sme cestovali na horúcu pôdu do Rišňoviec.Nastúpili sme aj s novými hráčmi, ktorý sa uviedli veľmi dobre.Domáci začali od začiatku tlakom a chceli streliť čo najskôr gól, ale ustáli sme domáci tlak.Postupne sa hra vyrovnala a dostávali sme sa aj my do šancí.Dlho bol stav bezgólový, ale po vyše polhodiny sa presadil strelou spoza šestnástky k žrdi V.Greguš a vyhrávali sme 0:1.Do prestávky sme si ustrážili jednogólové vedenie.Po prestávke sa domáci snažili od úvodu hrať nátlakovo na svoju bránu, ale opäť sme udreli my, keď sa presadil zoči - voči domácemu gólmanovi novic L.Garaj a bolo 0:2.Domácim sa podarilo znížiť po hodine hry na 1:2.Potom sa snažili vyrovnať, ale svojou bojovnosťou sme ich dokázali ustrážiť a preto boli v niektorích momentoch veľmi nervózny.Pochovať ich mohol striedajúci M.Beljička, ale jeho strela tesne minula domácu bránu.Domáci potom vrhli všetky sily do útoku a využiť to mohol J.Kocian, ktorý išiel po bejku na domáceho brankára, ale ten loptu zastavil rukou mimo pokutového územia, ale videl len žltú kartu.V poslednej minúte zahrávali domáci dve nebezpečné štandartky, ktoré sme nakoniec ubránili a získali sme tri cenné body.