Ofk Čakajovce - Ofk Žihárec 3:1 (1:1) góly: M.Greguš, V.Klačman (11m), V.Kocian
žlté karty: A.Majerčík                                  Rozhodca: Vajzer

Diváci: 120

Zostava: P.Mako - S.Nemček, M.Kolha, V.Greguš, B.Mako (46.Miloš Mako) - T.Talian (46.J.Kocian), A.Majerčík, V.Klačman, V.Kocian - M.Greguš (76.P.Mako.ml), L.Garaj

V 15 kole sme na Veľkonočnú nedeľu privítali na domácej pôde zdatného súpera zo Žihárca.Od úvodu zápasu sme hrali trochu zakríknuto a súper mal loptu viac na svojich kopačkách.Hostia hrali kombinačný futbal a v niektorích momentoch bol lepším mužstvom.Potom sme sa rozohrali aj my a mohli sme sa ujať vedenia, keď išiel sám na hosťujúceho gólmana L.Garaj, ale trafil len pravú zrď z vonkajšej strany.Onedlho ten istý hráč mohol streliť gól, keď sme išli do prečíslenia dvaja na jedného po dobrej prihrávke od V.Kociana pred hosťujúcu bránu, ale lopta tesne minula hosťujúcu bránu.Hostia sa mohli tiež dostať do vedenia najskôr po prudkej strele nám zazvonila ľavá zrď a o chviľu sa dostal hosťujúci útočník sám pred gólmana Maka, ale ten ho vychytal.Desať minút pred prestávkou sme sa predsa dočkali a ujali sme sa vedenia po krížnej strele M.Greguša z vnútra šestnástky sa lopta odrazila od žrde do siete 1:0.Súper, ale o dve minúty vyrovnal, keď sme nechali hosťujúcemu hráčovi veľa času a prudkou strelou krížom zrovnal stav na 1:1.Po prestávke sme oživili hru dvomi striedaniami a začínalo sa prakticky odznova.Zápas pokračoval v dobrom tempe, šance sa rodili aj na jednej aj na druhej strane.Po hodine hry hostia faulovali v pokutovom území M.Greguša a zahrávali sme pokutový kop, ktorý z prehľadom premenil V.Klačman 2:1.Potom sme sa stiahli a hostia mali miernu prevahu a v niektorích momentoch sme mali aj šťastie alebo gólman Mako zachránil.Poisťovací gól prišiel tri minúty pred koncom, keď L.Garaj posunul loptu V.Kocianovi a ten sa už nemýlil 3:1.Víťazstvo sme si už dokonca stretnutia ustrážili a získali sme tri cenné body do tabuľky.