Ofk Čakajovce - Tj Nové Sady 4:1 (2:0) góly: L.Garaj 4
žlté karty: S.Nemček                               Rozhodca: Bleho

Diváci: 150

Zostava: P.Mako - S.Nemček, M.Kolha, A.Majerčík, B.Mako (79.N.Jelcha) - V.Kocian, P.Mako.mladší (66.T.Greguš), V.Klačman, V.Greguš - L.Garaj (84.J.Mitošinka), M.Greguš

V 17.kole sme hostili na domácej pôde v derby zápase Nové Sady.Od začiatku zápasu sme udávali tempo hry my.Po desiatich minútach hry sme sa ujali aj vedenia, keď sa presadil tečovanou strelou z hranice šestnástky L.Garaj 1:0.O pár minút po faule na M.Greguša a signalizácii asistenta rozhodcu sme zahrávali pokutový kop, ale hosťujúci brankár vystihol strelu V.Klačmanovi a loptu vyrazil, ktorá po do dorážke skončila v sieti, ale rozhodca odpískal offsajd.Súper mal tiež nebezpečné brejky, ale väčšinou strely končili mimo brány.Na 2:0 zvyšoval vedenie opäť L.Garaj, ktorý si nabehol za obranu a v nájazde obstrelil brankára.Po polhodine hry a ďaľšom faule v hosťujúcej šestnástke na M.Greguša sme zahrávali pokutový kop tentokrát si loptu na biely bod postavil L.Garaj, ale ani jemu nevyšla strela a brankár loptu vyrazil a keďže hosťujúci hráči skôr vbehli do pokutového územia tak nechal rozhodca penaltu opakovať, ale L.Garaj opäť nepochodil síce zmenil stranu, ale brankár Andacký mu loptu chytil.Do šatní sme išli s dvojgólovým náskokom.Po prestávke sme začali zakríknuto zle sme bránili a súper mal veľa priestoru a po desiatich minútach sme inkasovali keď hosťujúci hráč nikým nebránený išiel z uhla na gólmana Maka ten mu prvú strelu vyrazil, následne aj hlavičku, ale na tretí krát nemal nárok na dorážku z pár krokov 2:1.Potom sme opäť prebrali iniciatívu a s chuťou hrájuci L.Garaj strelil svoj tretí gól a onedlho aj štvtý a závršil naše vysoké víťazstvo v pomere 4:1.