Šk Rumanová - Ofk Čakajovce 5:1 (2:1) gól: V.Kocian
žlté karty: T.Greguš, V.Greguš                             Rozhodca: Mikle-Barát

Diváci: 200
 Zostava: P.Mako - Miloš Mako, M.Kolha (76.B.Mako), T.Greguš (82.T.Talian), S.Nemček - V.Greguš, A.Majerčík, V.Kocian, P.Mako.ml (88.J.Mitošinka) - L.Garaj, M.Greguš

V 22. kole sme cestovali na šláger jari na pôdu vedúcej Rumanovej.Hralo sa netradične v sobotu, ale počasie vôbec neprialo.Hralo sa blatistom a šmykľavom teréne a za daždivého počasia. V prvom poľčase sa hral kvalitný futbal z oboch strán.Domáci mali na začiatku šancu, ale strelu domáceho hráča vytlačil brankár Mako na brvno.Potom sme boli miestami lepším mužstvom hrali sme kombinačný futbal aj keď terén to niekedy nedovolil.Domáci sa ujali vedenia po rohovom kope a hlavičke strelca Súdovského 1:0.Potom sme prebrali iniciatívu na svoje kopačky my a odmenou nám bol vyrovnávajúci gól V.Kociana do šibenice 1:1.Domácimali šťastie po centri A.Majerčíka lopta skončila na žrdi domácej brány.Domáci nastrelili tiež ľavú žrď našej brány.Po dlhom výkope gólmana Maka lopta preskočila domáceho stopéra a L.Garaj išiel na domáceho brankára a dvojitej dorážke dostal loptu do siete,ale rozhodca gól neuznal pre údajný faul.Tri minúty pred prestávkou rozhodca odpískal proti nám pokutový kop, ktorý domáci Bábik premenil a poslal Rumanovú do vedenia 2:1.Po prestávke sme do 60 minúty sa pokúšali vyrovnať, ale neuspeli sme.Potom sme v priebehu dvoch minút inkasovali po chybách dva góly a bolo 4:1.Potom sme už nedokázali nič s výsledkom spraviť, domáci si svoje vedenie ustrážili a v poslednej minúte ešte po prečíslení zvýšili na krutých pre nás 5:1.