Ofk Čakajovce - Fk Veča 2:0 (0:0) góly: L.Garaj, A.Majerčík

Rozhodca: Fábry

Diváci: 100

Zostava: P.Mako - S.Nemček, M.Kolha, J.Gajan (82.J.Mitošinka), T.Talian - B.Mako (86.M.Vajzer), A.Majerčík, M.Greguš, P.Mako.ml ( 89.N.Jelcha) - L.Garaj, V.Kocian

V 23.kole sme hostili na svojom ihrisku dobre hrajúcu Veču.Od začiatku zápasu sa hral kvalitný vyrovnaný futbal z oboch strán.Hostia hrajú kombinačný futbal čo nám vyhovuje, hostia boli na začiatku lepším tímom, ale postupne sme ovládli dianie my a prišli aj prvé šance.Hosťujúci brankár vytlačil strelu M.Gregušovi nad brvno a poradil aj zo strelou L.Garaja z uhla.Hostia hrali väčšinou po šestnástku, kde sme ich do ničoho vážnejšieho nepúšťali.A hrozili po štandatných situaciách, kde nabehovali vysoký  hráči.Prvý poľčas sa tak skončil nerozhodným výsledkom.Po prestávke sa hral rýchly futbal naďalej a po necelých desiatich minútach sme sa ujali vedenia po krásnom góle L.Garaja, ktorý si všimol, že hosťujúci gólman je trochu von z brány a z 35 m ho parádne preloboval 1:0.Hostia sa pokúšali streliť vyrovnávajúci gól, ale obrana s gólmanom stála na pevných nohách.Poisťojúci gól mohol prisť L.Garaj dostal prihávku za obranu, ale dobrým vybehnutím mu hosťujúci gólman zmaril šancu.Hostia stále živili nádej čím sa blížil koniec sa vysúvali dopredu, ale všetko sme zvládli a minútu pred koncom po peknej akcii sa presadil skvele hrajúci A.Majerčík a završil naše vedenie na konečných 2:0.