Tj Horné Lefantovce - Ofk Čakajovce 1:3 (1:1) góly: A.Majerčík, V.Kocian, V.Greguš
žlté karty: P.Mako.ml                                            Rozhodca: Bleho

Diváci: 80

Zostava: P.Mako - S.Nemček, M.Kolha, M.Greguš, B.Mako (46.T.Talian) - V.Greguš, A.Majerčík, V.Klačman, P.Mako.ml (83.J.Mitošinka) - L.Garaj (87.M.Vajzer), V.Kocian

V poslednom kole tejto sezóny sme vycestovali do Horných Lefantoviec.Zo začiatku bol zápas vyrovnaný z oboch strán, domáci mohli ísť do vedenia po chybe v obrane, ale gólman Mako vyrazil strelu domáceho hráča.Do vedenia sme sa dostali ako prvý my, po štandartnej situácii, ktorú zahrával M.Kolha si na center nabehol A.Majerčík a hlavou prehodil obrancu aj domáceho brankára 0:1.Potom miestami mali viac z hry v strede domáci my sme zle dostupovali k domácim hráčom a to sa nám aj vypomstilo, keď sme nechali veľa priestoru pred šestnástkou domácemu hráčovi a ten strelou k žrdi vyrovnal na 1:1.Potom sme tam mali aj my nejaké akcie a strely, ale do prestávky už gól nepadol.Po prestávke sme začali lepšie my boli sme lepší na lopte a hrali kombinačne odmenou nám bol gól po krásnej akcii, ktorého autorom bol do bre hrajúci V.Kocian 1:2.Ešte nám rozhodca neuznal gól tiež po krídelnej akcii a prihrávke pred bránu na L.Garaja, ale rozhodca zapískal offsajd.Domáci pokiaľ vládali sa snažili s výsledkom niečo spraviť, obrovskú šancu mal domáci hráč Mládek, ktorého sme nechali úplne samého pred bránou, ale gólman Mako zachránil a loptu vyrazil na roh.Poisťovací gól sme strelili štvrťhodinu pred koncom keď sa presadil strelou k žrdi spoza šestnástky V.Greguš 1:3.Ešte sme si vypracovali tri dobré šance na zvýšenie výsledku, ale domáci gólman svojcih podržal.Potom sme si už výsledok postrážili a sezónu sme završili víťazstvom.