Tj Nové Sady - Ofk Čakajovce 3:2 (2:0) góly: M.Kolha, M.Greguš (11m)
žlté karty: J.Gajan, V.Kocian, V.Greguš, T.Greguš           Rozhodca: M.Kolárik

Diváci: 150

Zostava: P.Mako - S.Nemček (70.M.Kolha), J.Gajan, T.Greguš, J.Kocian (54.J.Slíž) - V.Kocian, V.Greguš, P.Mako.ml, F.Bojda - R.Greguš (46.J.Macho), M.Greguš

V štvrtom kole sme odohrali derby zápas v susedných Nových Sadoch.Hralo sa za veľkého tepla a to akoby by nám uškodilo.V prvom poľčase sme hrali zakríknuto bez pohybu, domáci mali veľa priestoru hrali s kľudom kombinačne, keďže sme ich nenapádali.My sme si poriadne nevedeli nahrať, len sme nakopávali dlhé lopty na útočníkov, ale to neviedlo k úspechu.Domáci sa ujali vedenia po polhodine hry, keď sme nechali preniknúť obranou L.Krasňanského, ktorý nekompromisne zavesil strelou pod brvno na 1:0.My sme prakticky až na jednu vydarenú akciu a strelu V.Greguša neohrozili domácu bránu.Domáci do šatne ešte zvýšili svoje vedenie, keď sme opäť zaspali pri bránení a domáci útočník sám pred gólmanom Makom nezaváhal 2:0.Po prestávke sme prestriedali a zmenili štýl hry a začali sme hrať kombinačne čo platilo na domácich.Tí sa viac stiahli a hrali na brejky.My sme chceli steliť čo najskôr kontaktný gól, ale zo začiatku sme si tutovú šancu nevypracovali.Najväčšiu šancu mal J.Slíž , keďže dostal dobrú prihrávku a išiel sám na brankára, ale zle si spracoval loptu a už nezakončil.Vytúžený gól prišiel desať minút pred koncom po centri na zadnú týč vrátil loptu pred bránu V.Greguš a M.Kolha v sklze dokopol loptu do siete 2:1.Neprešlo päť minút a po nedorozumení v obrane a následnom faule v šestnástke sme inkasovali z pokutového kopu tretí gól 3:1.O dve minúty sme zahrávali pokutový kop aj my, ktorý premenil M.Greguš a znížil na 3:2.Už nám veľa času nezostávalo mali sme tam ešte rohový kop, kde boli všetci vrátane gólmana Maka, ale už sa nám nepodarilo streliť vyrovnávajúci gól a prehrali sme o gól.