Ofk Čakajovce - Fc 31 Jarok 2:0 (0:0) góly: V.Klačman, V.Kocian
žlté karty: V.Greguš, P.Mako.ml                           Rozhodca: Németh

Diváci: 100

Zostava: P.Mako - S.Nemček, M.Kolha, B.Stracinski, T.Greguš - V.Greguš (81.N.Jelcha), V.Klačman, V.Kocian, P.Mako.ml - J.Macho (23.R.Greguš), M.Greguš (66.J.Slíž)

V siedmom kole sme hostili na domácom ihrisku predposledný tím súťaže Jarok.Každý si myslel, že koľko gólov im nasúkame, ale opak bol pravdou.Hostia prišli s obrannou taktikou a hrať na brejky.Od začiatku zápasu sa hralo väčšinou na polovice hostí, ale prvý poľčas bol neefektívny z našej strany.Chceli sme hrať kombinačný futbal, ale nie vždy to vychádzalo a kazili sme dosť ľahkých prihrávok, čo vyhovovalo hosťom.Dobrou strelou sa prezentoval P.Mako.ml, ale gólman hostí loptu vytlačil na roh.Onedlho sme mohli vyhrávať po peknej akcii na konci ktorej bol opäť P.Mako.ml, ktorí sa ocitol sám pred brankárom lenže lopta po jeho strele tesne minula bránu hostí.Hostia hrozili len sporadicky snažili sa strielať, ale strely mierili buď do brankárových rúk, alebo mimo brány.Do šatní sa išlo za bezgólového stavu.Po prestávke sme išli s jediným cieľom na ihrisko streliť nejaký ten gól.Dlho sme nevedeli nájsť ten správny recept na hosťujúcu obranu, podarilo sa to až v 65 minúte po adresnom centri P.Maka.ml na hlavu V.Klačmana, ktorý prekonal hosťujúceho brankára 1:0.Hostia sa nevzdávali a mali tam dobré prečíslenia niekedy to tam po našich chybách horelo a veľa nechýbalo, aby sme inkasovali.Druhý upokojujúci gól strelil štvrťhodinu pred koncom po úniku V.Kocian,ktorý prehodil hosťujúceho brankára 2:0.Skóre mohlo byť aj trojgólové, ale po strele V.Greguša sa lopta odrazila od brvna dole, lenže rozhodca gól nevidel a hralo sa ďalej.Hosťom sa následne zranil hráč a dohrávali desiati.Dokonca nás aj zatlačili a nastrelil brvno našej brány,Potom sme si už výsledok ustrážili a vyhrali sme dvojgólovým rozdielom.