Fc Cabaj-Čápor - Ofk Čakajovce 1:0 (1:0)
žlté karty: T.Greguš                              Rozhodca: Mikle-Bárat
červené karty: T.Greguš                                     Diváci: 250

Zostava: P.Mako - N.Jelcha (87.M.Vajzer), J.Gajan (63.J.Slíž), B.Stracinski, S.Nemček - J.Kocian, V.Klačman, V.Kocian, T.Greguš - R.Greguš (56.M.Kolha), V.Greguš

V ôsmom kole sme cestovali do Cabaja-Čápora.Hral sa hodový zápas pri početnej diváckej kulise, ale na nekvalitnom a hrboľatom teréne.V prvom poľčase sme mali výhodu vetra my, ale ani to nám nepomohlo.Domáci nakopávali dlhé lopty na svojho strelca Kompasa a raz im to vyšlo po štvrťhodine hry sa presadil cez našu obranu a krížnou strelou obstrelil gólmana Maka 1:0.Potom sme boli miestami lepším mužstvom my a dokázali sme si vytvoriť aj najváčšiu našu šancu, keď po kolmej prihrávke za obranu išiel sám na brankára J.Kocian, ale netrafil bránu.Onedlho domáci gólman vyrazil J.Kocianovi krížnu strelu na rohový kop.Do prestávky sa už nič neudialo.Po prestávke mali výhodu vetra zase domáci.My sme si v druhom poľčase prakticky nevytvorili nejakú vážnejšiu šancu a po hodine hry sa zbytočne nechal vylúčiť T.Greguš a dohrávali sme o desiatich.Domáci nás pritlačili na našu polovicu a vytvorili si aj šance hlavne domáci útočník Kompas najskôr po centri na hranicu malého vápna takmer odtrhol spojnicu našej brány a onedlho ho vychytal v tutovke gólman Mako, ktorý na bránkovej čiare reflexívne vyrazil strelu.Domáci tam mali ešte strely z priamych kopov, ale gólman Mako sa už nenechal prekvapiť.My sme hrali už len na brejky,ale nič sme už nedokázali vymyslieť a tak si domáci zaknihovali jednogólové víťazstvo.