Ofk Čakajovce - Šk Rumanová 2:4 (1:1) góly: P.Mako.ml, V.Kocian

Rozhodca: M.Kolárik

Diváci: 150

Zostava: P.Mako - S.Nemček, M.Kolha, B.Stracinski (50.P.Režo), N.Jelcha (64.F.Bojda) - T.Talian, V.Greguš, V.Klačman (74.M.Greguš), V.Kocian - P.Mako.ml - M.Levčík

V deviatom kole sme hostili na domácom ihrisku lídra súťaže Rumanovú.Na kvalitne pripravenom trávniku sa hral obojstranne rýchly futbal.Začiatok zápasu nám vyšiel perfektne, v štvrtej minúte po biliardovej akcii sme sa ujali vedenia, keď sa v nájazde presadil P.Mako.ml 1:0.Súperovi sa podarilo vyrovnať o necelých desať minút, keď sa po pravej strane predral hosťujúci Bábik zasekol stopéra a obstrelil gólmana Maka 1:1.Onedlho hostia zahrávali rohový kop a Bábik loptu zakrútil priamo do brány, ale brankár Mako loptu na čiare vyrazil.Do vedenia sme mohli ísť aj my po priamom kope P.Maka.ml,ale jeho strelu hosťujúci gólman vyrazil na rohový kop.Zápas pokračoval v dobrom tempe, ale do šatní sa išlo za nerozhodného stavu.Po prestávke sa hosta ujali rýchlo vedenia po zlom vybehnutí gólmana Maka 1:2.My sme nemali čo stratiť snažili sme sa hrať kombinačný futbal, ale i súper hral svoju hru.Po hodine hry sme si nedali pozor opäť na najlepšieho strelca súťaže Bábika, ktorý ušiel obrane po pravej strane a sám zoči - voči brankárovi Makovi nezaváhal 1:3.Nám sa podarilo predsa znížiť po umiestnenej strele V.Kociana z hranice šestnástky 2:3.Pokúšali sme sa o vyrovnanie,otvorili sme obranu a štvrťhodinu pred koncom sa parádne trafil z 25 m hosťujúci Daniš do šibenice 2:4.Potom sa už zápas len dohral a hostia si ustrážili v pohode dvojgólové víťazstvo.