Ofk Čakajovce - Tj Rišňovce 2:1 (0:1) góly: V.Klačman, M.Kolha
žlté karty: P.Andrášik, B.Mako                                      Rozhodca: Drobec
                                                                                                       Diváci: 100

Zostava: P.Mako - B.Mako, P.Andrášik, V.Klačman, T.Greguš - J.Macho (85.V.Greguš), A.Majerčík, P.Penzeš, M.Maga - V.Kocian, S.Kucharský (46.M.Kolha)

V úvodnom kole novej sezóny sme hostili na domácom ihrisku tradičného súpera z Rišňoviec.Hralo sa na kvalitne pripravenom trávniku.Nastúpili sme aj s novými posilami v základnej zostave.V prvom poľčase mali výhodu mierneho vetra hostia.Od začiatku sme mali loptu na kopačkách viac my, hrali sme kombinačný futbal, hostia hrali na nebezpečné brejky.Prvú veľkú šancu mali hostia po rohovom kope sme nezachytili na zadnej tyči hosťujúceho háča, ktorý hlavičkoval, ale gólman Mako na bránkovej čiare skvele zasiahol.Hosťom sa napokon podarilo streliť úvodný gól zápasu, ked sme chybovali pri rozohrávke a hosťujúci hráč unikol po pravej strane a krížnou strelou po zemi nedal brankárovi Makovi šancu 0:1.My sme si hrali naďalej svoju hru a snažili sa vyrovnať.P krídelnej akcii sa dostal do dobrej šance M.Maga , ale jeho strela tesne minula hosťujúcu bránu.Gól na kopačke mal aj V.Klačman jeho strela mala dobrý sme, lenže hosťujúci gólman dobre zasiahol a loptu vyrazil na rohový kop.Hostia hrozili z rýchlych kontier alebo po našich chybách pri dvoch šanciach súpera skvelým vybehnutím zasiahol brankár Mako.V posledných minútach prvého poľčasu sme mali možnosť priameho kopu, loptu si postavil J.Macho alias kako, jeho strela mla dobrý sme, ale od brvna išla za čiaru.Do druhého poľčasu sme nastúpili s jednoznačným cieľom otočiť stav stretnutia.Súpera sme zatlačili na svoju polovicu ihriska a snažili sa niečo vymysliť.Po peknej akcii mohol vyrovnať A.Majerčík, ktorý si zasekol obrancu ale jeho obstrelovačka skončila len na žrdi hosťujúcej brány.Naďalej sme búšili do súpera a dočkali sme sa vyrovnania po strele V.Klačmana spoza šestnástky 1:1.O päť minút sme sa ujali vedenia keď takmer stratenú loptu vybojoval M.Maga a sklzom ju posunul pred bránu, kde číhal M.Kolha , ktorý prestrelil brankára 2:1.Potom sme sa stiahli a súper nás zatlačil, ale naopak sme mohli streliť poisťovací gól my, keď išiel sám na brabkára J.Macho ,ale nastrelil žrď lopta sa odrazila opäť k nemu a posunul ju M.Kolhovi ktorý z pár krokov prestrelil prázdnu bránu.V posledných minútach zápasu hostia vrhli všetko do útoku mali tam štandartky, ale už sme to ústáli a získali sme tri body.