OFK Čakajovce - TJ Nové Sady 5:2 (1:1) góly: P.Mako mladší 2, V.Klačman 2, A.Majerčík

Rozhodca: Šimák

Diváci: 120

Zostava: P.Mako - G.Vnučko, B.Stracinski, T.Greguš, S.Nemček - A.Majerčík, M.Maga (46.M.Greguš), P.Penzeš, V.Klačman, V.Kocian - P.Mako mladší (86.J.Mitošinka)

V 11.kole sme hostili na domácej pôde v derby zápase Nové Sady.Po dlhom čase nastúpil na zápas aj P.Mako.ml, ktorý bol platným hráčom.Od začiatku sa hral rýchly futbal z oboch strán.Prvú šancu v zápase zahodil P.Mako.ml, ktorý v páde loptu trafil vedľa brány.Po faule hosťujúceho gólmana na P.Penzeša sme mali zahrávať penaltu, ale rozhodca bol iného názoru a hralo sa ďalej.Na druhej strane mali šancu aj hostia, ktorí trafili žrď našej brány.Platilo nedáš-dostaneš keď po rohovom kope M.Magu na prednú žrď sa presadil netradične hlavou P.Mako.ml 1:0.Potom sme mohli vedenie poistiť, ale nepodarilo sa nám streliť druhý gól.Súper stále hrýzol a po tvrdej strele z 30 m vyrovnal na 1:1.Do šatní sa išlo za nerozhodného stavu.Po prestávke už nenastúpil zranený M.Maga, ktorého vystriedal M.Greguš.V 52.minúte prenikol práve M.Greguš, ktorého hosťujúci hráč stiahol pred šestnástkou a po druhej žltej karte bol právom vylúčený.Loptu si postavil V.Klačman a umiestnenou strelou nad múr strelil gól na 2:1.O pár minút bolo už 3:1, keď po dlhom pase za obranu preloboval vybiehajúceho brankára A.Majerčík.Hostia sa, ale nevzdávali a niekedy sme to podcenili, čo súper dokázal využiť a znížil na rozdiel gólu 3:2.Po faule v pokutovom území na V.Kociana sme mali možnosť pokutového kopu, ktorý s prehľadom premenil V.Klačman 4:2.Potom išiel sám na brankára P.Mako.ml, ale nastrelil ho.Desať minút pred koncom sa svojim druhým gólom v zápase presadil P.Mako.ml ,ktorý tentokrát obišiel brankára a do prázdnej brány zvaršil naše vedenie na konečných 5:2.

V nedeľu 15.4.2018 odohráme Majstrovský zápas doma s Lukáčovcami o 15.30h, zraz hráčov o 14.30h