TJ Svätoplukovo - OFK Čakajovce 6:0 (4:0)
červená karta: V.Kocian                                 Rozhodca:Fábry

Diváci: 80

Zostava: P.Mako -S.Nemček, B.Stracinski, P.Andrášik (46.S.Kucharský), G.Vnučko - A.Majerčík (85.J.Kocian), M.Maga, P.Penzeš (88.J.Mitošinka), V.Klačman, V.Kocian - M.Greguš

V predposlednom jesennom kole sme odohrali zápas vo Svätoplukove.Hralo sa nekvalitnom klzkom teréne, čo nám veľmi nevyhovovalo.Po desiatich minútach sme nezachytili pohyb hráča, ktorý dostal prihrávku do uličky a prehodil vybiehajúceho brankára Maka 1:0.My sme sa snažili hrať kombinačne, ale nedarilo sa nám kazili sme ľahke prihrávky čím sme to uľahčovali súperovi.Najväčšiu našu šancu mal po prihrávke A.Majerčíka pred prázdnu bránu V.Kocian, ale netrafil ideálne loptu.Domáci do prestávky strelili ešte dva góly.Po prestávke sme chceli znížiť stav stretnutia, ale opäť sme inkasovali po hrubej chybe v obrane a prehrávali sme už 4:0.Šance na zníženie výsledku mal V.Klačman nasjkôr jeho strelu brankár domácich vytlačil na roh a o pár minút sme zahrávali priamy kop z hranice šestnástky, ale strelu brankár vyrazil.Potom sme akoby odpadli a prestali sa pohybovať a nechali sme súperovi priveľmi priestoru čo dokonale využil v poslednej desaťminútovke nám strelil ešte dva góly a prehrali sme vysoko 6:0.
V nedeľu 15.4.2018 odohráme Majstrovský zápas doma s Lukáčovcami o 15.30h, zraz hráčov o 14.30h