OFK Čakajovce - TJ Družstevník Šurianky 1:1 (0:0) góly: S.Kucharský
žlté karty: P.Andrášik                                                    Rozhodca: P.Kolárik

Diváci: 80

Zostava: P.Mako -S.Nemček, B.Stracinski, P.Andrášik, T.Greguš (70.J.Kocian) - A.Majerčík, M.Maga, P.Penzeš, V.Klačman -  P.Mako.ml,  M.Greguš (62.S.Kucharský)

V poslednom jesennom kole a zároveň hodovom zápase sme hostili na domácom ihrisku susedné Šurianky.Zápas sa hral vo veternom a a chladnom počasí.Hostia sa od začiatku zápasu väčšinou bránili a sem tam vyrážali do protiútokov.My sme hrali kombinačný futbal no nevedeli sme nájsť správny recept na prekonanie hosťujúceho brankára.Vypracovali sme si aj šance, ale nedokázali sme ich dotiahnuť do konca, buď lopta skončila vysoko nad bránou vo väčšine prípadov, alebo ich zneškodnil brankár hostí.Hostia v prvom poľčase mali jednu veľkú šancu, keď sme nechali po centri osamoteného hráča na malom vápne, ale ten hlavičkoval slabo do brankárových rúk.Dobrú príležitosť na strelenie gólu do šatní mali A.Maječík jeho strela skončila na žrdi a V.Klačman po priamom kope z hranice šestnástky, ale jeho strelu k žrdi brankár vyrazil na rohový kop.Po prestávke sme hrali s vetrom my tlačili sme sa pred hosťujúcu bránu, kde bránilo 10 hráčov.Dobrú šancu mal V.Klačman jeho strela skončila za pomoci brankára na tyči.Čím sa blížil koniec zápasu sme sa viac hrnuli do útoku a 5 minút pred koncom hosťom vyšiel brejk po úniku z pravej strany hosťujúci hráč vystrelil jeho strelu ešte brankár Mako vyrazil, ale dobiehajúci hráč ju dokopol do siete 0:1.V poslednej minúte sme mali šťastie po chybe hosťujúceho brankára vyrovnal do prázdnej brány striedajúci S.Kucharský a vydoloval aspoň bod.