Tj Termál Diakovce - OFK Čakajove 1:5 (0:1) góly: M.Maga, M.Greguš, V.Klačman, V.Kocian, A.Majerčík
žlté karty: M.Maga, T.Greguš                                             Rozhodca: Lenický
                                                                                                        Diváci: 100

Zostava: P.Mako - B.Mako, P.Andrášik, M.Kolha, T.Greguš (80.J.Mitošinka) - A.Majerčík, V.Klačman, M.Maga, P.Penzeš, V.Kocian - M.Greguš (73.V.Greguš)

V druhom kole sme cestovali k nováčikovi súťaže do Diakoviec.Hralo sa na veľkom a širokom ihrisku kde sa muselo behať.Od začiatku zápasu sme mali hru pod kontrolou a hrali kombinačný futbal.Domáci sa zriedka dostávali pred našu bránu respektíve po našich chybách.V 12. minúte sme zahrávali priamy kop z hranice 20m, loptu si postavil M.Maga a na prekvapenie všetkých nie veľmi prudká strela skončila v domácej sieti 0:1.Svoje vedenie sme mohli zvýšiť do prestávky v dobrej šanci sa ocitol A.Majerčík, ale jeho strela s pomocou teču domáceho hráča skončila na brvne.Domáci mohli vyrovnať po našej chybe v obrane kde sme váhali s odkopnutím lopty, ale našťastie domáci hráč v tesnej blízkosti trafil gólmana Maka do nohy.Obrovskú šancu mal ešte V.Klačman, ale nedokázal loptu poslať za domáceho brankára a tak sme išli do šatní s jednogólovým vedením.Po prestávke sme boli jasne lepším mužstvom a postupne prišli aj góly.Druhý náš gól strelil M.Greguš 0:2.Onedlho po peknej akcii a centri V.Kociana sa presadil strelou z voleja V.Klačman a viedli sme rozdielom triedy 0:3.Domáci tam mali pár striel s ktorými nemal gólman Mako problémi.Po ďaľšom prieniku a
prihrávke A.Majerčíka pred bránu zvyšoval naše vednie V.Kocian 0:4.Domáci odpadli a my sme mali ďaľšie šance dva nájazdy nepremenil M.Greguš.Desať minútpred koncom sme strelili aj piaty gól spoza šestnástky vystrelil k žrdi A.Majerčík a bolo 0:5.Následne sa dostal do nájazdu na bránu striedajúci J.Mitošinka obstrelil brankára,ale lopta skončila na spojnici.Posledných päť minút sme trochu poľavili a niekedy zbytočne  vymýšľali a prakticky sme darovali súperovi gól ktorým domáci znížili na konečných 1:5.