FC 31 Jarok - OFK Čakajove 1:1 (1:0) góly: M.Maga (11m)

Rozhodca: Tuška

Diváci: 60

Zostava: P.Mako - F.Bojda (46.J.Macho), P.Andrášik, B.Stracinski, B.Mako - V.Klačman (85.M.Kolha), M.Maga, A.Majerčík (75.S.Kucharský), P.Penzeš, V.Kocian - G.Vnučko

V 4. kole sme vycestovali do Jarku.Začiatok zápasu nám nevyšiel podľa predstáv, hrali sme rozhárane a nezodpovedne.Súper to dokázal využiť v 7. minúte keď sme nechali samotného hráča a ten s prehľadom obstrelil gólma
na Maka do šibenice 1:0.Potom sme mali loptu viac na kopačkách my, chceli sme čím skôr vyrovnať.Dobrú šancu mal P.Penzeš, ktorý dostal prihrávku na hranicu pokutového územia, ale trafil len domáceho brankára do nohy.Domáci tiež hrýzli dostali sa tam do dvoch šancí, ale neuspeli.Tesne pred prestávkou sme mohli predsa vyrovnať najskôr A.Majerčík vypálil z 20m, ale lopty sa odrazila od tyče von.A o pár minút sme mali prečislenie lenže sme to nedotiahli do konca a lopta po teči skončila na brvne domácej brány.Polčas sa skončil tesným víťazstvom domácich.Po prestávke sme išli s cieľom otočiť nepriaznivý stav.Vyrovnať sa nám podarilo v 60. minúte keď po prieniku do šestnástky bol faulovaný P. Penzeš.Loptu si postavil M.Maga a prudkou strelou po zemi k žrdi nedal domácemu brankárovi šancu 1:1.Potom sme veľmi chceli streliť aj víťazný gól, ale niekedy sme sa hrnuli zbytočne do útoku a súper sa dostával do dobrích príležitostí.Po jed nej z nich sa domáci hráč ocitol sám pred brankárom Makom, ale ten mu strelu vyrazil s nohou nad brvno.Na druhej strane mal šancu V.Klačman jeho strelu domáci brankár vyrazil na rohový kop.Najväčšiu šancu v druhom poľčase mali domáci po rohovom kope a odrazenej lopte domci hráč pálil z 12 m prestrelil všetko, ale brankár Mako zázračne na bránkovej čiare loptu vyrazil.A keď sa ani striedajúci J.Macho nedokázal presadiť pri konci strelou krížom sa zápas skončil remízou.
V nedeľu 15.4.2018 odohráme Majstrovský zápas doma s Lukáčovcami o 15.30h, zraz hráčov o 14.30h