FK Mojmírovce - OFK Čakajovce 0:3 (0:1) góly: V.Kocian, S.Kucharský, V.Klačman
žlté karty: T.Greguš, V.Klačman                                              Rozhodca: Tuška

Diváci: 60

Zostava: P.Mako -T.Greguš, P.Andrášik, B.Stracinski, G.Vnučko,  - M.Maga (88.J.Kocian), A.Majerčík (63.S.Kucharský), P.Penzeš, V.Klačman, J.Macho (82.B.Mako) - V.Kocian (86.J.Mitošinka)

V šiestom kole sme cestovali do Mojmíroviec, ktoré hrávajú svoje domáce zápasy doobeda.Začiatok zápasu sme mali dobrý, loptu sme držali viac na svojich kopačkách.Hral sa kombinačný futbal z oboch strán.Postupne prichádzali aj šance najskôr sa zastreloval V.Klačman, ale jeho strela išla nad bránu.Domáci mali možnosť streliť gól zo štandratných situácií, ale strely do priestoru brány brankár Mako v pohode kryl.Vedenia sme sa ujali v 24.minúte po ľavej strane sa preštrikoval obranca G.Vnučko naservíroval loptu po zemi pred bránu, nasjkôr J.Macho loptu netrafil, ale za ním stojaci V.Kocian ju umiestnil do siete 0:1.Takto sa skončil aj prvý poľčas.Po prestávke sme boli lepším mužstvom aj keď domáci sa niekedy dostali pred našu šestnástku neohrozili našu bránu.Do veľkých šancí sa dostal striedajúci S.Kucharský, najskôr dostal loptu do behu a išiel sám na domáceho brankára, ale trafil ho do nohy.Onedlho prenikol P.Penzeš do pokutového územia, kde posunul loptu S.Kucharskému ale ten prestrelil.Domáci mali veľkú šancu keď išiel domáci hráč na gólmana Maka ten jeho strelu vyrazil s nohou a z másledného protiútoku sa do tretice už presadil S.Kucharský, ktorý obišiel brankára a do prázdenj brány strelil gól na 0:2.Domáci potom odpadli nemali už síl na zvrátenie výsledku a nám sa podarilo streliť pár minút pred koncom aj tretí gól, keď sa presadil spoza šestnástky strelou k žrdi V.Klačman a završil naše vedenie o triedu 0:3.
V nedeľu 15.4.2018 odohráme Majstrovský zápas doma s Lukáčovcami o 15.30h, zraz hráčov o 14.30h