OFK Čakajovce - TJ Horné Lefantovce 4:1 (2:1) góly: V.Klačman 2 (oba z 11m), G.Vnučko, V.Kocian
žlté karty: V.Klačman                                                                            Rozhodca: Hujac

Diváci: 100

Zostava: P.Mako (80.M.Fuska) - B.Mako, P.Andrášik, B.Stracinski, T.Greguš (74.J.Kocian) - M.Maga (78.J.Mitošinka), A.Majerčík, P.Penzeš, V.Klačman (65.M.Greguš), G.Vnučko - V.Kocian

V 7.kole sme hostili Horné Lefantovce.Začali sme tlakom a hneď v úvodnej minúte sme sa mohli ujať vedenia, po centri mal gól na hlave M.Maga, ale lopta sa obtrela o pravú žrď.Súper z prvej šance skóroval,keď sme nechali hosťujúcemu hráčovi veľa priestoru a ten z prehľadom obstrelil brankára Maka 0:1.Potom sme súpera tlačili na jeho polovici a vytvárali si šance, ale nedokázali sme prekonať hosťujúceho brankára.To sa podarilo až V.Klačmanovi, ktorý premenil pokutový kop po faule v šestnástke na M.Magu 1:1.Hostia mali niekedy veľa priestoru nedostupovali sme k prorihráčom takl ako by sme mali.Po peknej akcii sme sa dostali do vedenia keď sa presadil svojim premierovým gólom G.Vnučko 2:1.Po prestávke sme pokračovali v kombinačnom futbale, ale aj hostia sa nevzdávali za stavu 2:1 mali dobré brejky a pohrozili aj strelou spoza šestnástky z ktorou si gólman Mako poradil.Po prieniku P.Penzeša do pokutového územia sme mali možnosť ďalšej penalty, loptu si postavil opäť V.Klačman a z prehľadom poslal loptu do siete a zvýšil naše vedenie na 3:1.Postupne sme si vytvárali aj ďaľšie príležitosti štvrtý náš gól strelil V.Kocian, ktorý prestrelil brankára pomedzi nohy 4:1.Desať minút pred koncom mal svoju premiéru v bráne striedajúci M.Fúska.Obrovskú šancu na strelenie svojho druhého gólu v zápase mal G.Vnučko, ale trafil brankára.Hostia mali ešte možnosť znížiť po štandartke strelu pod brvno vytlačil brankár Fúska na rohový kop.Dokonca zápasu už gól nepadol a záslužene sme vyhrali.