OFK Žihárec - OFK Čakajovce 2:3 (0:2) góly: V.Kocian, S.Kucharský, P.Penzeš
žlté karty: P.Andrášik, V.Kocian                                                       Rozhodca: Lenický

Diváci: 120

Zostava: P.Mako - T.Greguš, P.Andrášik, B.Stracinski, G.Vnučko, - B.Mako (84.F.Bojda), M.Maga (31.M.Greguš), P.Penzeš, V.Klačman, V.Kocian - S.Kucharský (85.J.Mitošinka)

v 8.kole sme vycestovali do Žihárca.Na dobre pripravenom trávniku sa hral od začiatku slušný a kvalitný zápas z oboch strán.Po vyše dvadsiatich minútach sme sa ujali vedenia, keď sa do úniku dostal V.Kocian a na dvakrát prekonal domáceho brankára 0:1.Onedlho sme uz vyhrávali dvojgólovým rozdielom, tentokrát strelcom gólu bol S.Kucharský, ktorý po zemi do protipohybu brankára zvyšoval naše vedenie 0:2.Domáci zostali zaskočení, ale nevzdávali sa.Po polhodine hry musel nútene striedat M.Maga, čo nás oslabilo v stredovej zálohe.Súper ešte do prestávky zvýšil svoj tlak a zatlačil nás pred našu bránu, ale našťastie sme všetko ústáli.Po prestávke sa snažil súper streliť kontaktný gól, v dobrej šanci vychytal brankár Mako domáceho strelca Beneša.My sme sa stiahli a hrali na brejky po jednom z nich sa nám podarilo streliť aj tretí gól M.Greguš posunul hlavou loptu V.Klačmanovi a ten spätnou prihrávkou našiel pred bránou P.Penzeša, ktorý nemal problém doklepnúť loptu do prázdnej brány 0:3.Súper postupne zvýšil tlak a odmenou im bol kontaktný gól na 1:3.Pochovať domácich mohol V.Kocian, ktorý sa rútil takmer od polovice ihriska sám na brankára, ale trafil len do brvna.Platilo pravidlo nedáš-dostaneš a súperovi sa podarilo znížiť desať minút pred koncom na rozdiel gólu 2:3.Následne sme sa stiahli a snažili sa už ubrániť výsledok, domáci mali ,možnosť po štandartných situácií aj po ce
ntroch, ale obrana na čele s gólmanom Makom to ústali a vezieme si cenné víťazstvo.