Fc Cabaj-Čápor - Ofk Čakajovce 2:2 (1:1) góly: M.Greguš, V.Greguš
                                              Rozhodca: Kováč.st

Diváci: 120

Zostava: P.Mako.st - S.Nemček, M.Kolha, V.Klačman, P.Boudarigui - F.Bojda (76.P.Botka), J.Fukas, R.Greguš, V.Greguš - M.Greguš (81.J.Berec), M.Ivančík (87.P.Kolár)

V 18 kole sme nastúpili na pôde posledného Cabaja,kde sa čakalo víťazstvo.Zápas sa začal za obrovského lejaku miestami nebolo ani vidieť pred seba, za pár minút bolo na ihrisku veľa vody a pred bránami stáli kaluže,ale hralo sa ďaľej.Tieto nepraznivé podmienky boli proti nám, čo viac vyhovovalo domácim, ktorý bojovali.Lopta mal veľký sklz a len ťažko sa kombinovalo.Domáci sa ujali vedenia s veľkým šťastím, keď sme loptu odkopli len do domáceho hráča, od ktorého putovala do brány 1:0.My sme sa snažili hrať futbal v náročných podmienkach a odmenou nám bol vyrovnávajúci gól M.Greguša , ktorý dostal do uličky výbornú prihrávku od R.Greguša a obstrelil brankára 1:1.Pred prestávkou dážď ustal a do šatní sa išlo za remízového stavu.Po prestávke trochu zase začalo pršať, ale onedlho to prestalo a hral sa bojovný futbal, mierne sme mali navrch my, ale opäť sme inkasovali gól keď domáci hráč premenil samostatný nájazd 2:1.Domáci sa stiahli a nakopávali lopty, my sme hrali, ale nedokázali sme si vytvoriť vyloženejšiu šancu.Vyrovnávajúci gól predsa prišiel štvrťhodinu pred koncom z 25 m sme zahrávali priamy kop a V.Greguš prestrelil múr a lopta skončila v domácej sieti 2:2.Chceli sme strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale nedokázali sme streliť už gól a tak si vezieme bod.