Čakajovce - Rišňovce 4:1 (2:0) góly: P.Botka 2, M.Ivančík, J.Fukas
žlté karty: V.Greguš, P.Botka, J.Gajan             Rozhodca: Šimák
                                                                          Diváci: 180

Zostava: P.Mako.st - P.Boudarigui, V.Klačman, J.Berec (77.J.Jančík), S.Nemček - J.Fukas, J.Gajan (57.M.Greguš), V.Greguš, P.Mako.ml - M.Ivančík (64.A.Barta), P.Botka

V zápase s Rišňovcami mali tréneri príjemné starosti, lebo si mohli vybrať základnú jedenástku z 20! prítomných hráčov.Ešte pred úvodným výkopom pri nástupe zagratulovalo vedenie klubu spolu aj s hráčmi trénerovi M.Mako k jeho životnému jubileu 50 narodeninám.Potom sa mohol začať zápas, v ktorom sme brali len tri body.Trochu sme sa pomalšie rozbiehali, čo mohol súper využiť na strelenie gólu.Najväčšiu šancu mali hostia v 15 minúte zápasu keď sa hosťujúci hráč preštrikoval do šestnástky odtiaľ centroval po zemi do malého vápna, kde útočník hostí doklepával loptu prakticky do prázdnej brány, ale gólman Mako bol proti a s nohou loptu na bránkovej čiare vyrazil.Potom už, ale prišli naše chvíle, v 26. minúte sa presadil krížnou strelou M.Ivančík a dostal nás do vedenia 1:0.Neprešli ani tri minúty a viedli sme už rozdielom dvoch gólov, keď sa presadil P.Botka dorážkou až na tretíkrát.Mohli sme pridať aj tretí gól, ale to sa nám už nepodarilo.Hostia mali do prestávky tiež nebezpečné situácie po zlom bránení sme im umožnili obrovskú šancu, ale aj tento krát stálo pri nás šťastie.Po prestávke sme zase nezachytili úvod a po štandartnej situácii sme inkasovali gól na 2:1.Súper bol zase v hre a snažil sa vyrovnať, potom sme prestriedali a strelili tretí gól keď po štandarnej situácii a strele P.Botku brankár loptu vyrazil a dobiehajúci J.Fukas ju napálil do siete 3:1.O dve minúty bolo už 4:1, keď ušiel P.Botka a sám zoči.voči brankárovi nezaváhal.Hostia tam mali nejaké štandartky, ale gól už nedali ba naopak sme mohli zvýšiť vedenie my, keď sa rútil sám na bránu striedajúci A.Barta, ktorého hosťujúci hráč stiahol na hranici šestnástky začo bol právom vylúčený.Z následneho priameho kopu trafil V.Greguš do žrde.V poslednej minúte zápasu mohol završiť hattrick P.Botka,ale tentokrát ho brankár hostí vychytal a tak sme si zapísali jednoznačné víťazstvo v pomere 4:1.