Fk Veča - Ofk Čakajovce 0:0
žlté karty: P.Boudarigui, J.Gajan, M.Dvorský       Rozhodca: Bleho

Diváci: 120

Zostava: P.Mako - S.Nemček, M.Kolha, B.Stracinski, P.Boudarigui - F.Bojda (65.J.Fukas), J.Gajan, V.Klačman, M.Greguš - R.Greguš (55.M.Dvorský), M.Beljička (86.P.Štefanco)

V jedenástom kole sme vycestovali do Veči, ktorá je našim susedom v tabuľke.Zápas sa hral v príjemnom prostredí.V prvom poľčase sa hral vyrovnaný futbal.Domáci tam mali viacero šancí na strelenie gólu, najskôr po priamom kope sa vyznamenal gólman Mako , ktorý loptu vyrazil s pomocou žrde na rohový kop.Onedlho mali domáci dva strelecké pokusy spoza šestnástky, ale gólman Mako ich vyškriabal spod brvna.Ale aj my sme mali strelecké pokusy a najmä priamy kop M.Greguša z rohu šestnástky volal po góle, ale strela skončila na brvne domácej brány.Prvý poľčas sa skončil nerozhodne.Do druhého poľčase domáci nastúpili s odhodlaním streliť gól, v niektorých momentoch nás zatlačili pred vlastnú šestnástku a skúšali to tam centrovať a strielali ale gólman Mako sa nenechal prekvapiť.My sme si v druhom poľčase už nejaké vyložené šance nevypracovali a snažili sa hrať zo zabezpečenej obrany.Čím sa blížil koniec zápasu domáci tlak sa stupňoval ale obrana s brankárom stála na pevných nohách.Pár minút pred koncom sme dokonca mohli strhnúť víťazstvo na svoju stranu, keď sa dostal na hranici malého vápna k lopte striedajúci J.Fukas ale netrafil dobre loptu.V zostávajúcich minútach sme si to už postrážili a zápas sa skončil bezgólovou remízou 0:0.