Šk Hájske - Ofk Čakajovce 0:5 (0:1) góly: L.Krasňanský 3, V.Klačman, M.Vajzer
žlté karty: V.Greguš, B.Stracinski, M.Dvorský           Rozhodca: Hirka
                                                                                           Diváci: 80

Zostava: P.Mako - S.Nemček, M.Kolha, B.Stracinski, P.Boudarigui - J.Fukas (84.M.Vajzer), V.Klačman, V.Greguš, T.Talian - M.Dvorský (72.R.Greguš), L.Krasňanský

Vycestovali sme do Hájskeho, ktorý hrajú o záchranu.Ihrisko bolo dobre pripravené, domáci začali s miernym vetrom a nakopávali dlhé lopty na dlhých útočníkov.My sme sa snažili hrať kombinačný futbal po zemi a prihrávkami predčiť súpera.Prvú šancu sme mali my po centri T.Taliana na zadnú tyč dorážal L.Krasňanský, ale brankár bol na mieste.Domáci mali tiež veľkú šancu, keď sme nechali domáceho útočníka samého a ocitol sa sám zoči-voči gómanovi Makovi, ale ten ho vychytal.Potom sme si vytvorili ďaľšie šance a ujala sa dorážka L.Krasňanského 0:1.Domáci sa snažili vyrovnať trafili aj brvno našej brány, ale polčas sme vyhrali jednogólovým rozdielom.Po prestávke sme hrali my s vetrom a postupne sme si vytvárali väčší tlak.Po ľavej strane ušiel T.Talian a presným centrom našiel hlavu L.Krasňanského, ktoý zvyšoval naše vedenie na 0:2.Domáci ešte živili nádej mali tam nejaké štandartky a strely, ale odolali sme.Tretí gól dal V.Klačman tamer z polovice ihriska keď nakopol odrazenú loptu do prázdnej brány 0:3.Domáci sa položili a už nemali silu a my sme strelili ďaľšie góly, najskôr završil svoj hattrick L.Krasňanský 0:4 a v poslednej minúte dal gól aj striedajúci hráč (náhradný brankár) M.Vajzer, ktorý po dobrej prihrávke R.Greguša pred bránu obstrelil všetkých a zvýšil na 0:5.To sme ešte ďaľšie tri, či štyri tutové šance zahodili výsledok mohol byť aj vyšším rozdielom.