Ofk Čakajovce - Fk Veča 4:2 (2:2) góly: L.Krasňanský 3, F.Bojda
žlté karty: M.Mako.ml, J.Gajan                         Rozhodca: Fábry
červené karty: J.Gajan                                           Diváci: 180

Zostava: M.Vajzer - S.Nemček, M.Kolha, B.Stracinski, M.Mako.ml (41.P.Boudarigui) - T.Talian, J.Gajan, V.Klačman, V.Greguš - L.Krasňanský (90.F.Bojda), T.Greguš (84.P.Štefanco)

V šlágri kola sme privítali na domácej pôde lídra súťaže Veču.Od začiatku sa hral rýchly, v niektorých momentoch aj tvrdý futbal z oboch strán.Hostia prišli nabudený, hrajú o špicu tabuľky, ale nabudený sme boli aj my.Hostia sa ujali vedenia po desiatich minútach hry, keď hosťujúci hráč prehlavičkoval v súboji gólmana Vajzera 0:1.Prakticky hneď z protiútoku  sme vyrovnali, keď J.Gajan vysunul do uličky L.Krasňanského, ktorý prekonal hosťujúceho gólmana a vyrovnal na 1:1.Za pár minút sme išli do vedenia po štandartke a strele na bránu dorážal do prázdnej brány svojim druhým gólom L.Krasňanský 2:1.Hostia potom prevzali iniciatívu zatlačili nás a vyústením bol vyrovnávajúci gól po priamom kope z 20 m 2:2.Do prestávky sme mali šance aj na tretí gól, ale zle sme riešili niektoré situácie.Po prestávke sa hral rýchly a bojovný zápas obe mužstvá chceli strhnúť víťazstvo na svoju stranu.Po druhej žltej karte bol vylúčený J.Gajan, ale vzápätí mu hosťujúci hráč oplácal a šiel pod sprchy aj on.Hostia nás zatlačili mali tam nebezpečné štandartky ,ale svojou bojovnosťou a húževnatosťou sme odolali.Odmenou nám bol gól štvrť hodinu pred koncom keď sa presadil tretím gólom v zápase L.Krasňanský, ktorý prehlavičkoval v súboji hosťujúceho brankára 3:2.Hostia potom vrhli všetky sily do útoku, dve minúty pre koncom aj  vyrovnali, ale z offsajdovej situácie, čiže gól neplatil.V nastavenom čase ušiel striedajúci F.Bojda a rútil sa od polovice ihriska sám na brankára a završil naše vedenie na konečných 4:2.Za bojovnosť a húževatosť celého mužstva sme si zaslúžili víťazstvo.Toto víťazstvo venúju hráči gólmanovi Mako a jeho manželke k vstupu do stavu manželského.