Ofk Čakajovce - Tj slovan Kynek  4:1 (2:0) góly: L.Krasňanský 2, V.Klačman 2 (1 z 11m)
žlté karty:  J.Ivančík                        Rozhodca: Sutto

Diváci: 150

Zostava: P.Mako - M.Mako.ml (77.F.Bojda), M.Kolha, V.Klačman, S.Nemček - J.Fukas, M.Greguš, J.Gajan, T.Greguš (46.J.Ivančík) - M.Ivančík (73.R.Greguš), L.Krasňanský

V 3 kole sme privítali na domácom ihrisku Kynek.Začiatok zápasu sme mali vynikajúci, hneď po rozohratí nakopol dlhú loptu J.Gajan na L.Krasňanského, ktorý prešprintoval obrancu a po desiatich sekundách prekonal hosťujúceho brankára 1:0.Potom sme sa trochu uspokojili a hostia to vycítili a v niektorých momentoch zápasu mali viac z hry.Vyrovnať mohli po rohovom kope ale gólman Mako vyrazil hlavičku hosťujúceho hráča na bránkovej čiare.Druhý gól mal na kopačke J.Gajan, ktorý išiel sám na brankára, ale dal si dlhú loptu a brankár mu ju chytil.Poisťujúci druhý gól predsa len prišiel keď v poslednej minúte prvého poľčasu po faule hosťujúceho brankára na L.Krasňanského premenil pokutový kop V.Klačman 2:0.Po prestávke sa hral taký vyrovnaný futbal, hostia sa snažili streliť kontaktný gól ale ustáli sme to.Štvrť hodinu pred koncom strelil tretí náš gól V.Klačman, keď z hranice šestnástky prestrelil brankára hostí 3:0.Päť minút pred koncom odpískal rozhodca vymyslený faul M.Kolhu v šestnástke a hostia zahrávali pokutový kop, ale gólman Mako strelu vyrazil do žrde.Minútu pred koncom sme predsa inkasovali gól po chybe sa hosťujúci hráč sám zoči-voči brankárovi nemýlil a znížil na 3:1.Ale najkrajší moment zápasu prišiel hneď po rozohratí a L.Krasňanský z polovice ihriska prehodil brankára a završil naše víťazstvo v pomere 4:1.