Ofk Čakajovce - Fc Trnovec nad Váhom 3:1 (0:1) góly: L.Krasňanský, V.Klačman, R.Greguš

Rozhodca: Rumančík

Diváci: 130

Zostava: P.Mako - F.Bojda (55.M.Ivančík), M.Kolha, B.Stracinski, M.Mako.ml - J.Fukas (46.J.Gajan), V.Klačman, V.Kocian, M.Greguš (77.S.Nemček) - R.Greguš, L.Krasňanský

V siedmom kole v ktorom bolo viacero zápasov odložených pre terén sme privítali posledný tým tabuľky Trnovec nad Váhom.Hralo sa na blatistom teréne, ale vcelku bolo ihrisko dobre pripravené.Každý očakával jednoznačné víťazstvo, ktoré sa nerodilo ľahko.Od začiatku zápasu sme mali väčšiu prevahu, vytvárali sme si šance.Obrovskú tutovku mal L.Krasňanský, ktorý z 5 m napálil len do brankára.Onedlho sme mali ďaľšie šance, M.Gregušovi, hosťujúci brankár vyrazil strelu na roh a po prekrásnej akcii a strele z prvej V.Kociana vyrazil loptu spod brvna na rohový kop.Hostia sa spoliehali na brejkové protiútoky a platilo pravidlo nedáš dostaneš keď v poslednej minúte prvého poľčasu po tečovanej strele sme prehrávali 0:1.Po prestávke sme išli s jednoznačným cieľom otočiť skóre.Už v po dvoch minútach hry sme mali šancu, ale neuspeli sme.Ale po desiatich minútach sme sa predsa dočkali keď sa po odrazenej lopte presadil strelou k žrdi V.Klačman 1:1.Už o tri minúty sme vyhrávali po strele R.Greguša 2:1.Hosta mohli po brejku vyrovnať, ale brankár Mako vyrazil strelu z 5 m a potom aj dorážku.Z hranice šestnástky mal dva priame kopy M.Ivančík, ktorého strely tesne minuly vinkel hosťujúcej brány.Tretí poisťujúci gól strelil po peknej akcii L.Krasňanský a završil tak naše víťazstvo v pomere 3:1.