Tj Slovan Kynek - Ofk Čakajovce 1:3 (1:1) góly: L.Garaj 2, V.Greguš

Rozhodca: Németh

Diváci: 50

Zostava: P.Mako - Miloš Mako, M.Kolha, J.Kocian (64.J.Mitošinka), B.Mako (71.P.Štefanco) - V.Kocian, T.Greguš, V.Klačman, V.Greguš - P.Mako.mladší, L.Garaj

V 18.kole sme cestovali na pôdu posledného mužstva súťaže Kyneku.Očakávalo sa naše povinné víťaztsvo,ktoré sa nerodilo ľahko.Od začiatku zápasu sme pôsobili zakríknuto, robili sme veľa zbytočných chýb a dosť prihrávok sme kazili.Súper mal po siedmich minútach hry a ruke v našej šestnástke možnosť pokutového kopu, ale gólman Mako ju bravúrne zneškodnil.O ďaľších šesť minút sme sa ujali vedenia po priamom kope a centri do malého vápna sa presadil V.Greguš 0:1.Hostia, ale cítili šancu a v niektorých fázach boli aj lepším mužstom a využili to na vyrovnanie po chybe v obrane 1:1.Potom sme si vypracovali tutové šance, hlavne L.Garaj mal šance, ale nevyužil ich.Do šatní sa išlo za nerozhodného stavu.Po prestávke sme nabehli na domácich a po necelých piatich minútach sa presadil po dorážke L.Garaj a strelou pod brvno zvýšil na 1:2.V 55 minúte prišla najkrajšia akcia zápasu P.Mako.ml išiel s loptou od našej šestnástky krásne prihral na krídlo V.Kocianovi a ten našiel pred bránou L.Garaja, ktorý sprvej trafil k žrdi 1:3.Domáci sa nevzdávali a vytvorili si šance, ale buď zachránil gólman Mako, alebo netrafili bránu.Vedenie sme mohli ešte prikľašiť do nájazdov sa dostali najskôr L.Garaj a potom aj striedajúci J.Mitošinka ale trafil len do brvna.Potom sme si už víťazstvo ustrážili.