Ofk Žihárec - Ofk Čakajovce 1:2 (1:0) góly: V.Greguš, M.Greguš

Rozhodca: Pintér

Diváci: 100

Zostava: P.Mako - S.Nemček, J.Gajan, T.Greguš,  J.Kocian - F.Bojda (46.B.Mako), V.Greguš, P.Mako.ml, V.Kocian - M.Greguš (87.P.Kolár), M.Kolha (68.J.Slíž)

V druhom kole sme vycestovali do Žihárca.Na vynovenom štadióne sa hral od začiatku dobrý futbal.V prvom poľčase sme boli herne lepším mužstvom, snažili sme sa hrať kombinačný futbal s peknými akciami.Najváčšiu šancu zápasu spálil z pár krokov M.Greguš, ktorý trafil len do žrde domácej brány.Onedlho sme sa mohli ujať vedenia keď z priameho kopu trafil pekne P.Mako.ml, ale domáci gólman jeho strelu vyrazil na roh.Domáci hrali dlhými nakopávanými loptami na svojich útočníkov a jedna kontra im vyšla tesne pred prestávkou, keď sa domáci útočník predral cez našu obranu a sám zoči - voči gólmanovi Makovi nezaváhal 1:0.Do šatní sme predsa mohli vyrovnať po peknej akcii sa dostal do dobrej šance V.Kocian, ktorý strieľal z vnútra šestnástky, ale domáci brankár loptu vyrazil.Do druhého poľčasu sme išli s jasným cieľom streliť nejaký gól a hlavne neinkasovať.Na začiatku nás domáci pritlačili a dokonca sme mali veľké štastie, keď po strelách domácich hráčov zvonili až trikrát naše žrde.Potom sa hra opäť vyrovnala a miestami sme mali prevahu a dostávali sme sa aj do šancí.Potom v útoku M.Kolhu striedal J.Slíž, ktorý mal asistenciu pri vyrovnávajúcom góle, keď prihral V.Gregušovi a ten z hranice šestnástky vystrelil vonkajším falšom a lopta skončila v sieti 1:1.Domáci zostali zaskočený a my sme to využili osem minút pred koncom keď sa presadil po centri osamotený na malom vápne M.Greguš 1:2.Následne sme sa stiahli a bránili zubami nechtami, domáci vrhli všetko dopredu dokonca aj vyrovnali, ale gól nebol právom uznaný kvôli offsajdu.Rozhodca potom nastavoval až šesť minút, ale už sme to ubránili a vezieme si tri body.