Ofk Čakajovce - Fc Cabaj - Čápor 3:1 (1:1) góly: M.Greguš, P.Mako.mladší, L.Garaj

Rozhodca: Hádek

Diváci: 100

Zostava: P.Mako - B.Mako (66.T.Talian), M.Kolha, T.Greguš (74.N.Jelcha), Miloš Mako (80.J.Kocian) - V.Greguš, A.Majerčík, P.Mako.mladší, V.Kocian - L.Garaj, M.Greguš

V 21.kole sme privítali na domácom ihrisku Cabaj - Čápor.V prvom poľčase bola ešte hra vyrovnaná, ale v 23. minúte dostal prihrávku za obranu L.Garaj, ktorý išiel sám na hosťujúceho brankára, ktorý ho v pokutovom území podrazil a nasledoval pokutový kop a samozrejme červená karta.K pokutovému kopu sa postavil V.Greguš, ktorému strelu vystihol náhradný hosťujúci gólman.Hostia hrali o jedného hráča menej, ale nevyzeralo to na ihrisku a hostia sa ujali aj vedenia po polhodine hry sme zle bránili po rohovom kope a hosťujúci hráč z voleja trafil pod brvno 0:1.Potom sme nedokázali loptu dostať do siete po peknej akcii a hostia vyhlavičkovali loptu z bránkovej čiary.Ale o pár minút sme sa predsa dočkali presadil sa strelou pod brvno M.Greguš 1:1.Po prestávke sme začali tlakom na súperovej polovici, ale nedokázali sme dlho prekonať hosťujúcu obranu.Hostia sa tiež nevzdávali a dokonca pri dvoch hlavičkách z malého vápna musel zachraňovať gólman Mako.Postupne sa náš tlak stupňoval, hostia sa stiahli na vlastnú polovicu.Vytúženého gólu sme sa dočkali 7 minút pred koncom keď sa presadil strelou z vyše 30 - tich metrov P.Mako.ml 2:1.Hostia potom otvorili hru a v poslednej minúte sme do otvorenej obrany strelili po peknej akcii aj tretí gól po prihrávke P.Maka.ml pred prázdnu bránu sa presadil L.Garaj a završil  naše vedenie na 3:1.