Šk Hájske - Ofk Čakajovce 2:1 (0:0) gól: V.Kocian
žlté karty: S.Nemček                                Rozhodca: Kompas

Diváci: 80

Zostava: P.Mako - Miloš Mako (14.T.Talian), M.Kolha, B.Mako, S.Nemček - V.Greguš, A.Majerčík, M.Greguš, P.Mako.mladší - V.Kocian, L.Garaj (54.T.Greguš, 89.M.Vajzer)

V 24.kole sme cestovali na pôdu Hájskeho,kde sa nám zvykne dariť.Prvý poľčas sa hral vyrovnaný futbal z oboch strán.Po necelej štvrťhodine hry sa zranil Miloš Mako, ktorý si potvrtol členok a musel byť striedaný.Šancí sa na oboch strán nerodilo veľa, ale najväčšiu tutovku v prvom poľčase mal V.Kocian, ktorý išiel sám na domáceho brankára, ale trafil ho do hrude.Tesne pred prestávkou sa zranil aj L.Garaj, ktorý ešte dohral poľčas, lenže po pár minútach v druhom poľčase musel striedať.Po vyrovnanom prvom poľčase sa druhý hral tiež vyrovnano.Po hodine hry sme sa ujali vedenia my, keď po pravej strane ušiel V.Kocian a povedľa brankára dával na 0:1.Onedlho sme mohli ísť do brejku na brankára, ale domáci obranca v poslednej chvíli zatiahol ručnú brzdu na V.Greguša a bol vylúčený.Čo mala byť naša výhoda a uhrať si v pohode víťazstvo opak sa stal pravdou.Najskôr štvrťhodinu pred koncom po faule S.Nemčeka v šestnástke mali domáci výhodu pokutového kopu, ale gólman Mako vystihol smer a loptu vyrazil.Osem minút pred koncom sme nechali veľa priestoru domácemu hráčovi v šestnástke a ten aj s pomocou žrde vyrovnal na 1:1.V posledných sekundách po zlom bránení a nedostúpení hráčov sem inkasovali druhý gól, keď prvú strelu gólman Mako ešte stačil vyraziť, ale na dorážku už nestačil a prehrali sme 2:1.