Ofk Čakajovce - Tj Slovan Kynek 5:2 (3:1) góly: T.Greguš, J.Macho, V.Greguš (11m), V.Kocian, P.Mako.ml

Rozhodca: Turba

Diváci: 100

Zostava: P.Mako - S.Nemček, J.Gajan, J.Kocian (60.P.Režo) - T.Greguš, V.Klačman, P.Mako.ml, V.Greguš - M.Greguš (46.M.Kolha), J.Macho (74.M.Varga)

V piatom kole sme hostili na domácej pôde posledný celok súťaže Kynek.Očakávalo sa jasné víťazstvo a každý chcel čo najváčší výsledok.Nastúpili sme s tromi obrancami a s útočným trojzáparahom.Od začiatku sme súpera pritlačili na jeho polovicu a snažili sa hrať kombinačný futbal.Hostia hrali na brejky a nakopávali dlhé lopty na útočníkov.Vedenia sme sa ujali po nádhernej strele T.Greguša z 20 m do šibenice hosťujúcej brány 1:0.Onedlho z diaľky vyslal dobrú strelu J.Gajan, ale brankár tentokrát vyrazil na roh.Súperovi sa podarilo vyrovnať z ojedinelej šance, keď po centri na zadnú tyč osamotený hosťujúci útočník hlavou prekonal gólmana Maka 1:1.Ale my sme sa otriasli a o päť minút sme zase vyhrávali po strele novica J.Macha z hranice šestnástky 2:1.Do prestávky sme sa presadili ešte raz po faule v pokutovom území na M.Greguša premenil pokutový kop V.Greguš 3:1.Po prestávke akoby sme zaspali úvod a súper nás zatlačil a mal tam dobré kontry a trafil aj brvno našej brány.My sme sa z toho nepoučili a dostali sme gól po centri a zlom bránení na 3:2.Potom sme sa prebrali začali hrať a dostávali sme sa aj do šancí, jednu z nich premenil V.Kocian a zvýšil naše vedenie na 4:2.Necelú štvrťhodinu pred koncom po dlhom výkope brankára Maka a vyhratom hlavičkovom súboji M.Kolhu sa presadil P.Mako.ml, ktorý prehodil vybiehajúceho gólmana a završil naše vedenie na konečných 5:2.