ŠK Hájske - OFK Čakajovce 0:1 (0:1) góly: A.Majerčík
žlté karty: V.Kocian                                          Rozhodca: Tuška

Diváci: 60

Zostava: P.Mako - G.Vnučko, P.Andrášik, B.Stracinski, S.Nemček - A.Majerčík, M.Greguš (60.B.Mako), P.Penzeš, V.Klačman, V.Kocian - S.Kucharský (85.J.Mitošinka)

V 10.kole sme vycestovali do Hájskeho, kde sa nám zvykne dariť.Hralo sa na mäkkom teréne a za mierneho vetra.Prvý poľčas sme hrali s vetrom my.Hral s kombinačný futbal z oboch strán a postupne prišli aj šance. Prvú obrovskú šancu na gól mal S.Kucharský, ktorý dostal presný center na nohu od P.Penzeša, ale trafil brankára na bránkovej čiare a následne z dorážky prestrelil vysoko nad bránu.Domáci sa tiež pokúšali niečo vymyslieť pred našou bránou, ale nejakú vyloženú šancu nemali.Päť minút pred prestávkou sa po pravej strane prekľučkoval do pokutového územia A.Majerčík a jeho krížna strela po zemi skončila v domácej sieti 0:1.Po prestávke mali miernu prevahu vetra domáci, ktorý nás niekedy prehrávali v strede ihriska.My sme sa postupne viac stiahli na svoju polovicu a snažili sa hlavne neinkasovať gól.Po dlhom pase sa presadil klučkou S.Kucharský v pokutovom území, ale jeho dobre mierenú strelu domáci brankár vytlačil na rohový kop.Najväčšiu šancu druhého poľčasu mal striedajúci B.Mako, ktorého presným centrom na zadnú tyč našiel S.Nemček, ale jeho hlavička sa odrazila od brvna do brankára a von.Domáci potom vrhli všetky sily do útoku mali tam nejaké strely, ale obrana s brankárom Makom boli pozorný a udržali čisté konto.