OFK Čakajovce - FK Veča 1:2 (1:1) góly: V.Klačman
žlté karty: T.Greguš                                                  Rozhodca: Hádek

Diváci: 100

Zostava: P.Mako - T.Greguš, P.Andrášik, B.Stracinski, G.Vnučko - J.Macho (57.B.Mako),  A.Majerčík, P.Penzeš, V.Klačman, V.Kocian - M.Greguš (70.J.Kocian)

V 9.kole sme hostili na domácom ihrisku susedné mužstvo v tabuľke Veču.Od začiatku zápasu sa hral kombinačný futbal z oboch strán.V prvom poľčase sme boli lepším mužstvom, dokázali sme si vytvoriť svojou kombinačnou hrou aj šance.Vedenia sme sa ujali v 25.minúte po štandartnej situácii a tečovanej strele V.Klačmana 1:0.Súper sa spoliehal na rýchle brejky a po jednej z nich im to vyšlo, keď sme nechali veľa priestoru na pravej strane hosťujúcemu hráčovi, ktorý potiahol loptu do pokutového územia a prízemnou prihrávkou našiel pred odkrytou bránou svojho nekrytého spoluhráča a ten nemal problém streliť gól 1:1.Potom sme sa ďalej snažili streliť do prestávky gól dobrú príležitosť sme mali keď J.Macho prenikol do pokutového územia, ale namiesto prihrávky pred bránu volil strelu a hosťujúci hráči mu zblokovali strelu na rohový kop.Po prestávke sme sa poriadne ani neohriali a po 6. minútach sme inkasovali druhý gól po priamom kope súpera sme opäť zle bránili a hosťujúci hráč dal hlavou gól na 1:2.Hostia sa potom celkom stiahli a my sme sa snažili streliť vyrovnávajúci gól, ale nedokázali sme prekonať hosťujúceho gólmana.Čím sa blížil koniec zápasu sme vrhli všetky sily do útoku nakopávali sme dlhé lopty do šestnástky a v posledných sekundách mal najväčšiu šancu J.Kocian, ktorý z pár krokov trafil len do brankára a následne rozhodca odpískal koniec.